Technologie » Komputery

Program lojalnościowy Xerox Bonus Club

Xerox wprowadza kolejne udogodnienia dla współpracując firm. Po Programie Partnerskim przyszedł czas na program lojalnościowy Xerox Bonus Club.

Program skierowano do Partnerów kanału Open, którzy zdobywają punkty na podstawie zakupów urządzeń Xerox z segmentu A4 i wybranych A3.

- Xerox Bonus Club to program lojalnościowy, który powstał, aby zwiększać sprzedaż produktów marki Xerox oraz pozyskać do współpracy nowych resellerów z kanału Open. Ma wspierać działania poszerzające udział w rynku i zwiększające świadomości marki Xerox, a uczestnikom programu zapewniać dodatkowe korzyści ze współpracy z naszą firmą – wyjaśnia Edyta Ciszkiewicz, Sales&Marketing Channel Manager.

W ramach programu partnerzy otrzymają punkty, na start uczestnicy otrzymają ich 50, które wymienią na e-bony lub vouchery m.in. do sklepów i restauracji. Do odbioru nagród uprawnia już suma punktów odpowiadająca 100 zł. Uczestnictwo w programie to także szansa na dostęp do dodatkowych narzędzi marketingowych wspierających sprzedaż.

- Zarejestrowani resellerzy będą premiowani za zakupy urządzeń i materiałów eksploatacyjnych poprzez Autoryzowany Kanał Dystrybucyjny. Dostaną także dostęp do informacji handlowych i marketingowych dotyczących oferty Xerox, czyli do specjalnych sekcji programu, gdzie znajdą: newsy, promocje czasowe czy generator ofert, który ułatwi im przygotowywanie propozycji dla klientów końcowych – dodaje Edyta Ciszkiewicz.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Linkleaders

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »