Technologie » Komputery

Programowalne roboty edukacyjne Abilix Krypton 0 i Krypton 2 w niższych cenach na Black Friday

Firma Solectric GMBH Polska obniżyła ceny programowalnych robotów edukacyjnych Abilix Krypton 0 i Krypton 2 na Black Friday. Zestawy obecnie kosztują odpowiednio 399 zł oraz 699 zł. Dodatkowo, w każdym z pakietów znajduje się 5 scenariuszy zajęć.

Abilix to pionier i lider rynku robotów edukacyjnych, którego produkty od ponad 20 lat są dostępne w ponad 50 krajach na całym świecie.

Promocja firmy Solectric obejmuje zestawy Abilix Krypton 0 (cena 399 zł), który składa się z 409 klocków i umożliwia zbudowanie 17 robotów oraz Abilix Krypton 2 (cena 699 zł), zawierającego 723 klocki, które pozwalają na stworzenie 29 robotów.  Poza samymi klockami, w zestawach są też nowoczesne silniki i sensory, dzięki którym roboty mogą m.in. słyszeć, reagować na dotyk, czy poznawać swoje położenie w przestrzeni.

Roboty Abilix Krypton 0 i Krypton 2 dedykowane są nauce programowania na różnych poziomach zaawansowania:

 

  • Abilix DRAG&DROP – łatwe i intuicyjne programowanie dla najmłodszych, poprzez przeciąganie i przestawianie „kafelków” z komendami. 
  • Abilix SCRATCH – najpopularniejszy język programowania w polskich szkołach – dla średnio-zaawansowanych.
  • Abilix FLOW-CHART - blokowy język programowania dla średnio-zaawansowanych.

Ponadto zestawy rozwijają kompetencje istotne w dzisiejszym świecie: kreatywność, logiczne myślenie, zdolności matematyczne czy rozwiązywanie problemów.

Każdy z robotów łączy się z aplikacją za pomocą wbudowanego modułu Wi-Fi. W konstruowaniu robotów pomoże poradnik dostępny z poziomu nowoczesnej, multimedialnej i intuicyjnej aplikacji 3D.

Abilix Krypton 0 i Krypton 2 z pakietami 5 scenariuszy zajęć, w promocyjnych cenach można kupić m.in. w sklepach z robotyką, iSpot oraz na stronie sklepabilix.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Studio 111 - agencja Public Relations

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »