Dom » Architektura

Projekt domu najlepszym prezentem pod choinkę?

Projekt domu najlepszym prezentem pod choinkę?
Zobacz więcej zdjęć »
Co łączy świąteczne przygotowania, najlepszy prezent dla całej rodziny i spełnienie marzenia o własnym domu? Konkurs świąteczny DOM.pl

Konkurs "Projekt domu pod choinkę" to zabawa dla całej rodziny, w której można wygrać wspaniałą nagrodę - zwycięzca otrzyma wybrany przez siebie projekt za złotówkę!

Projekty domów są różne, tak jak różne są nasze potrzeby i oczekiwania. DOM.pl spełnia je wszystkie proponując bazę ponad 12 tysięcy gotowych projektów domów jednorodzinnych - to największa oferta w Internecie.

Wśród nich dostępne są projekty domów biorące udział w naszym świątecznym konkursie.

- Zakup projektu domu jest przedsięwzięciem przemyślanym i zaplanowanym, - mówi Marta Hawrylak z portalu DOM.pl, organizatora konkursu - ale jeżeli przy okazji świetnej zabawy można "ustrzelić" wybraną dokumentację za złotówkę, to czemu nie skorzystać z okazji? Zaoszczędzone pieniądze będzie można odłożyć na szaleństwa karnawałowych nocy albo... na czekające nas formalności i prace budowlane.

Zadanie konkursowe jest fotograficzne i świąteczne – należy przesłać za pomocą formularza zdjęcie, na którym będzie nasz ulubiony symbol świąt, czyli choinka.

Żeby jednak nie było zbyt prosto, jak zwykle czekamy na kreatywność naszych Domowników! - dodaje Marta Hawrylak, zachęcając do udziału nie tylko osoby planujące budowę - Każdy może dodać swoje zdjęcie. Czekają nagrody dodatkowe, a poza tym miło będzie powspominać chociażby na fotografii nasze pięknie przystrojone świąteczne mieszkanie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

DOM.pl
http://www.dom.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »