Technologie » Komputery

Projektor 120Hz i 8,3 ms input lag - BenQ TH685 Full HD HDR do gier na 200 calowym ekranie

Projektor 120Hz i 8,3 ms input lag - BenQ TH685 Full HD HDR  do gier na 200 calowym ekranie
Zobacz więcej zdjęć »
200 calowy obraz ulubionej gry na ścianie w dobrze oświetlonym salonie – czy to możliwe?

Oczywiście, po to stworzono BenQ TH685 - projektor o zaledwie 8,3 milisekundowym opóźnieniu reakcji (input-lag) i 120Hz odświeżania, jasności 3500 ANSI lumenów, rozdzielczości Full HD (1920x1080) z trybem HDR, kontraście 10000:1 i 95% pokryciu kinowej palety kolorów Rec. 709 oraz systemem dźwiękowym CinemaMaster Audio+2. Wszystko dla miłośników gier i transmisji sportowych.
Dodatkowo, szeroki zakres 1,3x zoomu optycznego i automatyczna korekcja zniekształceń trapezowych w pionie, pozwalają na łatwe i szybkie przekształcenie dowolnego,

nawet dobrze oświetlonego pokoju na imprezie u znajomych, w salon gier i rozrywki z doskonałym kolorystycznie obrazem o przekątnej do nawet 508 cm.

Projektor ma m.in. dwa gniazda HDMI (HDCP 2.2), D-sub, RS232, USB-A.
Żywotność lampy do 15 tys. godzin w trybie LampSave.
BenQ TH685 jest już dostępny w Polsce. Sugerowana cena detaliczna producenta: 3159 zł. Gwarancja 36 miesięcy (12 miesięcy lub 2000h na lampę), ewentualne naprawy w trybie door-to-door.
Parametry i zdjęcia:  https://www.benq.eu/pl-pl/projector/home-entertainment/th685.html

 

Firma BenQ wprowadziła na polski rynek nowy projektor TH685 dla miłośników gier i wszelkiej domowej rozrywki na wielkim - o przekątnej do 5,1 m (200 cali) ekranie – w pokoju czy salonie, bez konieczności jego zaciemniania. BenQ TH685 o rozdzielczości Full HD (1920x1080) z zaledwie 8,3 milisekundowym opóźnieniem reakcji (input lag) i 120Hz odświeżaniu pionowym znakomicie nadaje się do gier czy oglądania sportowych zmagań na dużym czy nawet wielkim ekranie.

Projektor ma jasność 3500 ANSI lumenów i kontrast 10 000:1, wyposażony jest w 6 elementowe koło kolorów i zapewnia ponad 95% pokrycie kinowej palety kolorów Rec. 709 oraz zgodność z szerokim zakresem jasności HDR (HDR-10 i HLG). Wszystkie te rozwiązania zapewniają uzyskanie dobrze nasyconych żywych kolorów nawet w dobrze oświetlonych pomieszczeniach czy w plenerze, zapewniając realistyczną jakość obrazu wydarzeń sportowych czy wszelkiego rodzaju gier.

Zaledwie 8,3 milisekundowy input lag

TH685 ma niewielki, zaledwie 8,3 ms czas opóźnienia reakcji, co zapewnia niezwykle płynną rozgrywkę. Umożliwia to na interakcję z grą w czasie rzeczywistym. Idealnie sprawdza się to podczas szybkich gier sportowych, strzelanek, w których opóźnienie reakcji ma kluczowe znaczenia, oraz gier RTS, gdzie szybkość podejmowania decyzji może przesądzić o wygranej.

Fabryczne Tryby: Gra, Sport, Kino, Salon, Jasny

Fabryczne tryby ustawień umożliwiają szybką zmianę parametrów wyświetlanych obrazów i dostosowanie ich do oświetlenia otoczenia oraz wyświetlanych treści np. uzyskanie naturalnych odcieni skóry zawodników i żywej zieleni murawy stadionu czy boiska. Tryb Gra pozwala lepiej dostrzegać szczegóły w cieniach i ciemnych partiach obrazu, co ma ogromny wpływ na skuteczność rozpoznawania przeciwnika.

CinemaMaster Audio+2

Wbudowany 5W głośnik z komorą rezonansową i systemem CinemaMaster Audio+2, z trybem dźwięku dopasowanym do gier pozwala całkowicie zatopić się w świat gier.

LUMIEXPERT

LUMIEXPERT to funkcja umożliwiająca automatyczną korektę jasności obrazu zależnie od natężenia oświetlenia otoczenia, co znakomicie zwiększa komfort grania jak i oglądania wydarzeń sportowych.

Nowoczesne wzornictwo i łatwa konfiguracja

Łącząc nowoczesną formę z funkcjonalnością, smukły kształt i kompaktowe wymiary TW685 idealnie dopasowuje się do każdego stylu wykończenia wnętrza. Wyposażenie w funkcje 30° automatycznej korekcji zniekształcenia trapezowego w pionie (Keystone) i optyczny zoom 1,3x, powodują, że projektor można bezproblemowo zainstalować i szybko stworzyć środowisko do multimedialnej rozrywki w nawet dobrze oświetlonym otoczeniu, np. na imprezie zorganizowanej u znajomych.

 

Dane techniczne BenQ TH685: https://www.benq.eu/pl-pl/projector/home-entertainment/th685/specifications.html

Dystrybutorami projektora są:
AB S.A., Action S.A., ALSO Polska, ED System Polska Sp. z o.o.

BenQ Corporation

W oparciu o wizję „Zapewniania radości i jakości życia”, firma BenQ to wiodący światowy dostawca technologii i rozwiązań dla ludzi. .Jego celem jest poprawa i wzbogacenie wszystkich aspektów życia konsumentów. Aby zrealizować tę wizję, firma koncentruje się na najważniejszych aspektach dla współczesnych ludzi – stylu życia, działalności gospodarczej, opiece zdrowotnej i edukacji – w nadziei na zapewnienie rozwiązań pozwalających lepiej żyć, wydajniej pracować, poprawiać zdrowie i ułatwiać naukę.

Możliwości te daje niezwykle szeroka oferta technologii i produktów tworzonych z uwzględnieniem ludzkich potrzeb, obejmująca projektory multimedialne, monitory, wielkoformatowe wyświetlacze interaktywne oraz rozwiązania chmurowe i mobilne. Bo ma to dla nas znaczenie. www.BenQ.pl

Grupa BenQ

Grupa BenQ osiąga obroty powyżej 25 miliardów dolarów i składa się z blisko 20 niezależnych firm działających w ponad 30 krajach w różnych branżach, które wspólnie zatrudniają ponad 100 tys. pracowników. Każdy członek grupy jest uznanym liderem w swojej branży, wzbogacając ogromne zasoby, szeroko zakrojoną działalność badawczo-rozwojową oraz wyjątkową strategiczną przewagę Grupy BenQ. Dzięki wykorzystaniu pionowej specjalizacji każdej z firm w celu uzyskania efektu skali na poziomych rynkach, Grupa BenQ kontroluje wysoce wydajny łańcuch wartości i cechuje ją niezrównana zdolność do dostarczania komponentów o krytycznym znaczeniu i rozwiązań światowej klasy w następujących branżach: TFT-LCD, energetyka odnawialna, chemikalia wysokowartościowe i zaawansowane materiały, oświetlenie, projektowanie układów scalonych, komponenty precyzyjne, integracja systemów, działalność pod własnymi markami i serwis. Grupa jest zaangażowana w rentowne i działające w długim horyzoncie czasowym firmy, które dzielą długoterminową wizję zapewniania radości i jakości życia.

Firmy należące do Grupy BenQ:  BenQ Corporation, AU Optronics Corporation (największy producent dużych matryc TFT-LCD ), Qisda Corporation, Darfon Electronics Corporation, BenQ ESCO Corp., BenQ Materials Corp., BenQ Guru Corp., BenQ Medical Center, BenQ Medical Technology Corp., BenQ AB DentCare Corp., BenQ Dialysis Technology Corp., Daxin Materials Corp., Dazzo Technology Corp., Darwin Precisions Corp., Lextar Electronics Corp., LILY Medical Corp. oraz Raydium Semiconductor Corp.

ZOWIE a brand by BenQ dla e-Sportu

Po przejęciu przez BenQ znanej firmy ZOWIE Gear jesienią 2015, firma zdecydowała, że wszystkie produkty – monitory, klawiatury, myszy i inne akcesoria przeznaczone dla e-Sportu sprzedawane będą pod jednolitą marką ZOWIE a brand by BenQ. Wszystkie nowe rozwiązania dla graczy łączyć będą dotychczasowe doświadczenie e-Sportowe firm BenQ i Zowie. Na rynek trafią one pod jednolitą marką ZOWIE, gwarantującą użytkownikom innowacyjność, ergonomię, jakość i najlepsze parametry podnoszące skuteczność i przyjemność używających je graczy.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »