Technologie » AGD - RTV

Projektor PicoPix 3514. Biznesowy asystent na każdą kieszeń

Dzięki zestawowi przydatnych akcesoriów, kieszonkowe projektory Philips PicoPix 3514 idealnie nadają się do zastosowań biznesowych.

PPX 3514 to kolejne urządzenie w rodzinie projektorów Philips PicoPix. Edycja biznesowa oferuje zestaw przydanych akcesoriów: pilot, kable HDMI oraz mini USB, statyw, ładowarkę samochodową i torbę podróżną. Ponadstandardowe wyposażenie daje użytkownikowi możliwość elastycznego korzystania z PicoPix w każdych warunkach, niezależnie od tego czy jest to praca w biurze, czy też w podróży służbowej.

Wyświetlany obraz ma rozdzielczość 854 x 480 pikseli, przy przekątnej sięgającej 120 cali. Współczynnik kontrastu wynosi 1000:1. Źródłem świata jest tu lampa LED RGB o jasności 140 ANSI lumenów i żywotności do 30 000 godzin. Niewielkie rozmiary (105 x 105 x 31,5 mm), waga 270 g oraz wbudowana bateria o pojemności 1800 mAh, gwarantują pełną mobilność projektora.

PPX 3514 ma wbudowany głośnik, posiada intuicyjny panel kontrolny i oferuje bogaty zestaw złączy: A/V, jack 3,5 mm, VGA, mini-HDMI i USB z obsługą MHL. Można do niego podłączyć stację muzyczną oraz tuner DVB-T, dedykowane dla 3-ciej generacji projektorów PicoPix. Model biznesowy podobnie jak inne urządzenia z rodziny PicoPix (PPX 3414 i PPX 3614), jest w stanie samodzielnie odtwarzać popularne formaty wideo, zdjęcia, dokumenty pakietu Microsoft Office oraz pliki PDF. Obsługuje karty pamięci SD, ale również zewnętrzne nośniki flash USB i dyski twarde.

Urządzenie jest dostępne w Polsce w kanale B2B. Sugerowana cena detaliczna Philips PicoPix 3514 w edycji biznesowej to 1649 PLN brutto.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

WĘC PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »