Kultura, sztuka » Kultura

Projektory Epson na wystawie COMING OuT absolwentów ASP

Projektory Epson na wystawie COMING OuT absolwentów ASP
Zobacz więcej zdjęć »
COMING OuT to ekspozycja najlepszych dyplomów absolwentów z poprzedniego roku akademickiego ze wszystkich wydziałów Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie - Malarstwa, Rzeźby, Grafiki, Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki, Architektury Wnętrz, Wzornictwa, Sztuki Mediów i Scenografii.

Autorami projektu wystawienniczego są młodzi architekci - uczestnicy poprzedniej edycji COMING Out. Prace dyplomowe absolwentów wydziałów projektowych pokazane będą na wielkich ekranach dzięki wykorzystaniu 6 projektorów Epson 3LCD o najwyższej wierności kolorystycznej i dużej jasności.
COMING OuT 2011 będzie miał miejsce od 25 listopada do 4 grudnia 2011 roku, w siedzibie orkiestry "Sinfonia Varsovia" przy ul. Grochowskiej 272 w Warszawie.

Wystawa będzie czynna  w godzinach 12:00 – 20:00
www.facebook.com/ASP.COMING.OuT

www.comingout.asp.waw.pl

Wystawa „COMING OuT” to nowatorskie przedsięwzięcie artystyczne, wyjątkowe w skali kraju. Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie, jako jedna z pierwszych zaczęła prezentować najciekawsze dyplomy absolwentów w formie samodzielnej wystawy, eksponowanej poza murami uczelni. Podczas tegorocznej edycji pokazane zostaną prace  24 dyplomantów, z siedmiu wydziałów (Malarstwo, Rzeźba, Grafika, Konserwacja i Restauracja Dzieł Sztuki,  Architektura Wnętrz,  Wzornictwo,  Sztuka Mediów i Scenografia). Wystawie towarzyszyć będzie katalog,  wydany w formie albumu, liczący ok. 160 stron. COMING OuT 2011 jest już trzecią edycją projektu, który  na stałe wpisał się w kulturalny harmonogram Warszawy. Poprzednie wystawy cieszyły się niezwykłą  popularnością (zeszłoroczną ekspozycję obejrzało ponad 10000 osób).

CZAS i MIEJSCE

25 listopada odbędzie się wernisaż wystawy, która potrwa do 4 grudnia 2011 roku. Wystawa będzie eksponowana  w pomieszczeniach orkiestry „Sinfonia Varsovia” (dawny gmach Wydziału Weterynarii SGGW), przy ul. Grochowskiej 272 w Warszawie. Po wernisażu w jednej z oficyn budynku odbędzie się huczne „after pARTy”.

CELE

Głównym celem wystawy COMING OuT jest wypromowanie nowych absolwentów Akademii Sztuk Pięknych  w Warszawie. W przyszłości tegoroczni dyplomanci będą kształtowali nowe kierunki artystyczne i style, tak jak współcześnie tworzą je inni słynni absolwenci warszawskiej ASP: Katarzyna Kozyra, Mirosław Bałka czy Leon Tarasewicz. Umożliwiając młodym artystom zaistnienie na ryku sztuki, wspieramy talenty, ułatwiamy karierę i pozwalamy im na pełny rozwój.

ODBIORCY

COMING OuT adresowany jest do miłośników sztuki w każdym wieku (zarówno do profesjonalistów jak i zwykłych pasjonatów). Ze względu na charakter projektu szczególną i ważną grupą docelową są młodzi ludzie - studenci i absolwenci wyższych uczelni.

Patronem Honorowym wydarzenia jest Min. Kultury I Dziedzictwa Narodowego

Partnerami są: Sinfonia Varsowia, Instytucje Kultury miasta Warszawy, EPSON, Papyrus, SoundsStore i Toshiba.

 Informacje o  firmie Epson

Epson jest globalnym liderem w dziedzinie obrazowania i innowacji. Epson dąży do tego, by przekraczać oczekiwania klientów, tworząc kompaktowe, energooszczędne i precyzyjne technologie. Oferta produktów firmy obejmuje drukarki oraz projektory 3LCD do zastosowań biznesowych  i domowych, a także inne urządzenia elektroniczne i ciekłokrystaliczne.

Grupa Epson, kierowana przez Seiko Epson Corporation z Japonii, zatrudnia na świecie ponad 80 tys. pracowników w 102 spółkach. Epson szczyci się stałym wkładem w glo­­balną ochronę środowiska, a także w funkcjonowanie społeczności, w których działa.

 

Wizja środowiskowa 2050http://eco.epson.com

Epson Europe

Epson Europe BV z Amsterdamu to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę. Zatrudniający 2400 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2009 osiągnął sprzedaż równą 1 875 milionom euro. www.epson-europe.com

Dodatkowych informacji udzielają: 

Epson Europe BV                                                 

Oddział w Polsce                                                 

Dorota Wódka-Kot                                                 

tel. (22) 375 75 16                                                  

e-mail: dorota.kot@epson.pl                                   

Internet: www.epson.pl        

                                    

Obsługa Prasowa i PR:

INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa

komórka: 501 772 619  zbigniew.blewonski@indalo.pl  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »