Technologie » Komputery

Projektory Sony 4K – publiczny pokaz na Audio Show 2014

Projektory Sony 4K – publiczny pokaz na Audio Show 2014
Zobacz więcej zdjęć »
Wystawa sprzętu audio video i kina domowego – Audio Show - odbywa się już po raz osiemnasty. W najbliższy weekend będzie można obejrzeć prezentacje wykorzystujące projektory Sony 4K, aż w trzech pokojach Hotelu Jan III Sobieski.

W tym premierowo najnowsze i najbardziej dostępne pod względem ceny urządzenie 4K - Sony VPL-VW300ES.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 8 – 9 listopada br, Hotel Sobieski w Warszawie

Na III piętrze w pokoju nr 328, firma RZUTNIKI.com zaprezentuje możliwości najnowszych projektorów 4K - Sony VPL-VW300ES oraz VPL-VW500ES  na ekranie Kauber Frame DeLuxe Velvet 107 cali.

Źródłem obrazu  będzie odtwarzacz BD Oppo 103D/105D z systemem Darbee (dla materiałów Full HD z płyt BD), a także demonstrator Sony 4K (materiały w jakości 4K).

Dużą atrakcją dla odwiedzających będzie możliwość zagrania na konsoli Sony PS4 przy użyciu demonstrowanych projektorów. Znakomity obraz uzupełni odpowiedniej jakości dźwięk z amplitunera Onkyo TX-NR737.

Na V piętrze w dwupokojowym apartamencie 501 firma Suprema zaprezentuje dwa projektory 4K. Będzie to najczęściej wybierany z oferty Sony projektor VPL-VW500ES oraz profesjonalny projektor 4K o jasności na poziomie 2000 lumenów i kontraście 1000 000 :1 - VPL-VW1100ES.

Bliższe informacje na temat prezentowanych projektorów:

VPL-VW1100ES  http://www.sony.pl/pro/product/projectors-homecinema/vpl-vw1100es/overview/
VPL-VW500ES http://www.sony.pl/pro/product/projectors-homecinema/vpl-vw500es/overview/
VPL-VW300ES http://www.sony.pl/pro/product/projectors-homecinema/vpl-vw300es/overview/

 

Bilety na Audio Show są dostępne w cenie 25 zł – do nabycia przed wejściem do każdego z hoteli. Upoważniają one do wstępu na teren całej wystawy w dniu datowania. W cenę biletu wliczony jest drukowany przewodnik po wystawie. Dostępne są także specjalne dwudniowe karnety w cenie 35 zł.
Młodzież do lat 16 - wstęp wolny.

Wystawa otwarta będzie w dniach i godzinach: Sobota 08.11.2014 10:00 – 20:00
Niedziela 09.11.2014 10:00 – 18:00

 

Firma Sony Professional dostarcza produkty, systemy i aplikacje do tworzenia, edycji i dystrybucji cyfrowych materiałów audiowizualnych o zwiększonej wartości dla firm oraz ich klientów. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w zakresie dostarczania innowacyjnych i wiodących na rynku produktów firma Professional Solutions Europe osiągnęła idealną pozycję, która umożliwia oferowanie klientom rozwiązań o wyjątkowej jakości i wartości. Dział Professional Services, stanowiący sekcję integracji systemów firmy Sony, oferuje klientom dostęp do fachowej wiedzy i doświadczenia wykwalifikowanych specjalistów z całej Europy. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi partnerami technologicznymi firma Professional Solutions Europe dostarcza całościowe rozwiązania, które zaspokajają potrzeby klientów oraz integrują oprogramowanie z systemami, umożliwiając osiągnięcie indywidualnych celów każdego przedsiębiorstwa. Więcej informacji można znaleźć w witrynie www.pro.sony.eu

                                                                                  
Kontakt dla prasy: malgorzata.blachnio@indalo.pl

Tel. +48 509 047 721Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »