Technologie » Internet

Projektowanie sklepów internetowych

Projektowanie sklepów internetowych
Zobacz więcej zdjęć »
W naszym kraju sprzedaż przez internet rozwija się w bardzo szybkim tempie. Ilość pieniędzy wydanych tylko w naszym kraju na zakupy przez Internet w 2008 roku wynosi około 12 miliardów złotych.

Nawet gdy pod koniec 2008 roku pojawił się problem kryzysu, obroty w polskich sklepach internetowych stale zwiększały się, co świadczy o zainteresowaniu robieniem zakupów w Internecie. A to jest dopiero początek sprzedawania w polskim Internecie - w porównaniu z bardziej rozwiniętymi krajami jesteśmy daleko w tyle.

Widzimy, że sklepy internetowe powstają bardzo szybko. Ze względu na to, że praktycznie nie ma ograniczeń co do sprzedawanych produktów (prócz produktów ustawowo zabronionych lub z ograniczonymi możliwościami sprzedaży), przedstawiciele każdej branży mogą założyć sklep internetowy. Taki sklep internetowy staje się darmowym pracownikiem, ponieważ pracuje całą dobę, reklamuje towary, zbiera zamówienia, jest widziany na całym świecie w przeciwieństwie do sklepów stacjonarnych, które mają zasięg głównie niewielki. Dzięki temu zyski firmy wzrastają, więcej zainteresowanych poznaje firmę i postrzega ją jako solidnego kontrahenta.

Liczba firm i platform, które pomagają w założeniu sklepu internetowego jest coraz większa, przez co uruchomienie handlu przez internet jest coraz bardziej proste. Można zakupić gotowy sklep do sprzedaży, na przykład system firmy Shoper lub Sote (oba sklepy mają różne możliwości i najlepiej dobrać sobie system dostosowany do własnych potrzeb). Ponieważ te systemy pozwalają na indywidualne przygotowanie wyglądu graficznego, należy zadbać o profesjonalny, marketingowo skuteczny i dedykowany wizerunek własnego sklepu (w tym możemy pomóc, zobacz naszą ofertę na projektowanie sklepów). A dzięki utrzymaniu wysokich standardów obsługi kontrahentów robiących w sklepie zakupy oraz wysoką jakość sprzedawanych produktów, zyskać można stałych odbiorców, którzy z przyjemnością będą wracać do strony internetowej i polecać sklep swoim znajomym.

Uruchom własny sklep internetowy, aby zrobić kolejny krok w rozwoju swojego przedsiębiorstwa poprzez pokazanie swojej oferty odbiorcom z całego kraju. Jest to duża szansa na zdobycie nowych klientów poprzez wykorzystanie trendu zainteresowania Internautów taką formą robienia zakupów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Tworzenie stron Kraków
http://www.laboratoriumsztuki.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 10 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »