Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Projektujemy misie

Projektujemy misie
Zobacz więcej zdjęć »
Podczas najbliższych „Warsztatów twórczego rozwoju” (19 listopada) dzieci będą obchodzić Światowy Dzień Pluszowego Misia. Zajęcia poprowadzą artyści z Fundacji Atelier, którzy tym razem pokażą jak wykonać misie - zabawki.
Już w sobotę 19 listopada, w Centrum Janki podczas „Warsztatów twórczego rozwoju" dzieci poznają tajniki kolażu artystycznego i zaprojektują misie - zabawki. Przy użyciu bujnej wyobraźni oraz tektury, kolorowego papieru, bibuły, guzików, piórek i cekinów, a także wskazówek prowadzących z Fundacji Atelier, mali artyści stworzą niespotykane dotąd niedźwiadki. Zajęcia odbędą się w 3 turach, w godzinach: 10.00 - 11.30, 11.45 - 13.15, 13.30 - 15.00. Wstęp jest bezpłatny.

We wtorek 22 listopada organizowane są Warsztaty dla grupy przedszkolnej. Ich temat również będzie powiązany ze Światowym Dniem Pluszowego Misia. Przedszkolaki wykonają „misiowy łańcuch", który udekoruje przedszkole, a zarazem będzie pamiątką z udziału w Warsztatach. Na spotkanie wtorkowe mogą się zgłaszać wszystkie przedszkola, jednak pierwszeństwo mają te, które nie uczestniczyły dotąd w „Warsztatach twórczego rozwoju". Zajęcia dla przedszkoli są również bezpłatne.

Projekt „Warsztaty twórczego rozwoju" to cykl zajęć edukacyjnych prowadzonych w Centrum Janki, podczas których dzieci poznają wszystkie środki plastycznego wyrazu - od szkicowania, przez techniki tradycyjne i mieszane, aż do tworzenia kolaży i kompozycji z elementami grafiki. Każdorazowo, artyści przybliżają uczestnikom specyfikę przyborów malarskich i pokazują, jak ich używać w ramach technik przewidzianych na dany dzień. Ideą warsztatów jest nauka poprzez zabawę, która jednocześnie kształtuje rozwój artystyczny najmłodszych oraz ich wrażliwość na kolor, formę i światło. Program obejmuje zajęcia dla dzieci od 3 roku życia.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Obowiązują wcześniejsze zapisy poprzez email: kontakt@effectivepr.pl. Każde dziecko otrzymuje imienny dyplom potwierdzający udział
w Warsztatach. Terminy kolejnych zajęć można sprawdzać na bieżąco pod adresem: http://www.facebook.com/warsztatytworczegorozwoju.

„Warsztaty twórczego rozwoju"
Centrum Janki, foyer kina Cinema City
ul. Mszczonowska 3, 05-090 Janki k/Warszawy
Sobota, 19 listopada 2011 r. od godz. 10.00 do 15.00 - zajęcia dla dzieci i rodziców
Wtorek, 22 listopada 2011 r. od godz. 10.00 do 11.30 - zajęcia dla zorganizowanych grup przedszkolnych

Patronat medialny nad „Warsztatami twórczego rozwoju" objęli: portal Czasdzieci.pl, portal Galeriehandlowe.pl, Gazeta WPR oraz Radio Bajka.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »