Moda » Biżuteria

Promieniuj miłością! Nowa kolekcja TI SENTO – Milano

Promieniuj miłością! Nowa kolekcja TI SENTO – Milano
Zobacz więcej zdjęć »
Nowa kolekcja TI SENTO – Milano Wiosna Lato 2021 to oda do słońca, miłości, uśmiechu do życia. Biżuteria to amulety, pamiątki – zaprojektowane jako specjalne przypomnienia, aby zawsze promieniować miłością.

Nowa kolekcja TI SENTO – Milano Wiosna Lato 2021 to oda do słońca, miłości, uśmiechu do życia.
Ciepło słońca na Twojej skórze, słona morska bryza i rozgwieżdżone letnie noce.
Pamiętaj, że szczęście zaczyna się od wdzięczności za drobne, proste rzeczy.
Biżuteria to amulety, pamiątki – zaprojektowane jako specjalne przypomnienia, aby zawsze promieniować miłością.

Nowa kolekcja jest podzielona na 3 główne tematy: Radiate Love (Promieniuj miłością), Be Grateful (Bądź wdzięczna) oraz Soak up the Sunshine (Rozkoszuj się słońcem). Biżuteria została podzielona według idei i inspiracji, które wpłynęły na design, kolorystykę i zdobienia. Kolekcja to liczne pierścionki, bransoletki, naszyjniki, zawieszki oraz kolczyki i zawieszki do kolczyków. Wsród wzorów odnajdziemy letnie promienie słońca, symbole miłości, pokoju i szczęścia. Dlatego niech biżuteria będzie Twoim amuletem!

RADIATE LOVE – Promieniuj miłością
Intensywne, ale delikatne. Ciepłe odcienie koralowca, które mają głębokie ukorzenienie. Paleta kolorów składająca się z delikatnych odcieni różu, koralowej czerwieni i pomarańczu.

Wisiorki w kształcie serca, które promieniują miłością. Takie małe przypomnienia, aby wpuścić miłość do życia. Połącz je ze sobą i baw się ich kolorami, stwórz własną kolekcję Mix&Match.

BE GRATEFUL – Bądź wdzięczna
Bądź wdzięczna. Za słoneczne i deszczowe dni, za małe rzeczy, które w rzeczywistości są jednak duże.

Uśmiechnij się, dziel się swoim zaraźliwym, wewnętrznym światłem słońca. Amulety i dodatki są tutaj, aby przypomnieć Ci, że słońce pochodzi z wnętrza.

Niech wdzięczność będzie zawsze po Twojej stronie!

SOAK UP THE SUNSHINE – Rozkoszuj się słońcem!
Patchworkowe zawieszki inspirowane promieniami słońca. Kolekcja modeli zaprojektowana, aby zabrać Cię w podróż przez świeżość lata, wraz z kamieniami turkusu, błękitu lapisu i zieleni malachitu.
 
Kolekcja jest już dostępna w salonach stacjonarnych LABIZU oraz sklepie online www.labizu.pl Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

LABIZU
http://www.labizu.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »