Rozrywka i wypoczynek » Sport

PROMMAC: Po prostu walcz! już 27 czerwca w Lublinie

Walki na światowym poziomie, niesamowite emocje i mnóstwo adrenaliny to wszystko czeka na fanów MMA, 27 czerwca w Lublinie. Widowisko najwyższej klasy oraz starcia w oktagonie zawodników z całej Europy to tylko niektóre z atrakcji wieczoru.

W piątkowe popołudnie fani MMA, będą również świadkami starcia kobiet, a także amatorskiego turnieju w którym zwycięzca podpisze
kontrakt  na pierwszą zawodową walkę na kolejnej dużej gali - PROMMAC 2.

 

Światowej klasy fightcard

Po znakomitym wrocławskim debiucie federacji PROMMAC, nadszedł czas na kolejne sportowe show oraz wspieranie młodych, lokalnych zawodników. Właśnie dlatego 27 czerwca w Lublinie w hali im. Stanisława Niedzieli, przy alejach Zygmuntowskich 4, odbędzie się pierwsza gala z cyklu PROMMAC: Po prostu walcz! W karcie walk znalazły się nazwiska czołowych polskich zawodników i wschodzących gwiazd MMA, dzięki czemu kibice mogą spodziewać się niezapomnianego widowiska. Najbardziej oczekiwanym starciem będzie zapewne walka Alberta Odzimkowskiego. Ten jeden z największych prospektów wagi półśredniej w Europie zmierzy się z mocnym i doświadczonym Francuzem – Mickaelem Leboutem. W oktagonie zaprezentują się również, tacy zawodnicy jak: Piotr Wawrzyniak czy Oskar Piechota – zawodnicy z potencjałem na zawojowanie UFC – największej organizacji na świecie. Ich walki to gwarancja niezapomnianych emocji i znakomita promocja MMA. Możemy również śmiało powiedzieć, że te kilka walk zawodowych mogłyby stanowić o sile fightcardu dużych gal PROMMAC - mówi Marek Batko, współwłaściciel i członek Zarządu PROMMAC. W oktagonie zaprezentują się również znani zawodnicy z regionu, a wśród nich takie nazwiska jak: Grzegorz Lipski czy Roksana Prucnal. Ten pierwszy to legenda oraz lokalny promotor MMA. Lublinianin planuje efektownym zwycięstwem pożegnać się z własną publicznością. Zmierzy się on z Emilem Różewskim – dwukrotnym zwycięzcą Amatorskiego Pucharu KSW. Znawcy MMA od dawna wiedzą, że nie jest to sport tylko dla mężczyzn. Podczas gali PROMMAC: Po prostu walcz! udowodni to Roksana Prucnal, reprezentantka regionu lubelskiego oraz Katarzyna Lubońska z Wielkopolski. Dla obu zawodniczek będzie to zawodowy debiut.

Życiowa szansa dla amatorów

 

Zawodowe pojedynki to nie jedyna atrakcja lubelskiej gali. Konsekwentnie realizując swoje główne założenia, czyli sport, profesjonalizm, autorytety, organizatorzy zdecydowali, że PROMMAC: Po prostu walcz! to również amatorskie turnieje. A jest o co walczyć. Uczestnicy będą świadkami ośmioosobowego turnieju wagi lekkiej. Jednego wieczoru zostaną rozegrane ćwierćfinały, półfinały i finał. Zwycięzca podpisze kontrwww.prommac.pl  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »