Rozrywka i wypoczynek » Gry

Promocja dla graczy w sieci Kolportera

Każdy klient, który kupi w sieci saloników Kolportera doładowanie Steam Wallet, otrzyma kod na zakup gry o wartości 50 zł. Promocja ruszyła 1 grudnia br. i potrwa do końca stycznia 2020 r. lub do wyczerpania zapasów.

W promocji mogą wziąć udział wszystkie osoby, które kupią dowolny kupon doładowujący Steam Wallet w sieci Kolportera. Kod z zakupionego kuponu należy wpisać na stronie www.sedoc.pl/kolporter, celem odbioru cyfrowego klucza Steam o wartości 50 zł. Umożliwia on pobranie gry. Nie istnieje limit zakupów przysługujących dla jednego użytkownika – z promocji można korzystać wielokrotnie.

 

Steam to obecnie największa na świecie platforma internetowa dla fanów gier komputerowych. Umożliwia m.in. zakup, pobranie i instalację na komputerze gry, wybranej z ponad 6 000 produkcji z całego świata. Gracze mogą kupować zarówno najbardziej hitowe tytuły, jak i gry niszowe, przygotowywane przez niezależnych producentów. Łączna liczna użytkowników Steam na świecie to ok. 140 milionów osób, w tym ponad 4 miliony Polaków.

 

Steam Wallet to cyfrowy portfel gracza korzystającego z platformy. Jest on doładowywany specjalnymi kuponami, które od 2017 r. można kupić w sieci saloników Kolportera. Doładowania Steam Wallet są dostępne w nominałach: 25 zł, 40 zł, 70 zł i 150 zł.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Biuro Prasowe - Kolporter

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »