Gospodarka » Przemysł

Promocja firmy podczas targów

Czekają Was targi, prezentacja, promocja firmy? Macie zorganizować imprezę firmową lub odpowiednio przystosować pomieszczenie, tak, aby reprezentowało Waszą branżę i przy okazji spełniało funkcję reklamową?

Mamy dla Was pewną propozycję, która sprawdza się we wszystkich wyżej wymienionych sytuacjach.

Ścianka pop up to system wystawienniczy, który za pomocą grafiki wielkoformatowej posłuży Wam przede wszystkim jako reklama i prezentacja firmy. Możecie zastosować ją do określenia swojej przestrzeni na przykład na targach, ponieważ ścianki te mają odpowiednią konstrukcję, są lekkie i wygodne w ustawieniu – rozkłada się je jednym ruchem. Doskonałą zaletą tego typu systemu wystawienniczego jest możliwość dobrania takiej grafiki, która pozwoli Wam przyciągnąć i zaciekawić odbiorców.

Oczywiście ścianka pop up to nie tylko materiał przydatny na targach, możecie bez problemu wykorzystać ją jako prezentację loga przy wejściu do siedziby Waszej firmy, nie zajmuje ona dużo miejsca, w każdej chwili można ją przestawić, a prezentuje się profesjonalnie. Nie musicie martwić się o stabilność te konstrukcji, ponieważ szkielet wykonany jest z aluminium, a całość podpierają odpowiednio dopasowane stojaki.

Taki system wystawienniczy można wykorzystywać wielokrotnie zmieniając na przykład grafikę lub ponosząc tylko koszty zrobienia nowych paneli. Dodatkowo swoją prezentację możecie podkreślić oświetleniem typu LED, które jest energooszczędne i daje niesamowity efekt. Ścianka pop up nie sprawia problemu w transporcie, ponieważ wszystkie jej elementy mieszczą się w jednym kufrze, który może po rozłożeniu służyć jako trybuna konferencyjna.

Nie musimy decydować się od razu na kosztowną reklamę, która wcale nie musi przynieść oczekiwanych efektów, może warto zacząć od najprostszych rzeczy, które nie wymagają aż takich nakładów finansowych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

l.nowak1815

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »