Firma » Reklama

Promocja „Grześków” w salonikach Kolportera

Saloniki Kolportera są jednym z partnerów akcji „2 miliony Grześków do wygrania”. Klienci mogą korzystać z tej promocji aż do 30 kwietnia br.

Każdy kto kupi wafel „Grzesiek” i wewnątrz opakowania znajdzie informację „Wygrałeś”, może wymienić je na kolejnego „Grześka” w saloniku Kolportera. Akcja rozpoczęła się 1 lutego br., do wydania przeznaczono dwa miliony wafelków.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

– To kolejna, realizowana w naszej sieci akcja promocyjna. W ubiegłym roku nasi klienci brali udział w ok. 13 różnego rodzaju promocjach, organizowanych przez współpracujących z nami producentów i dostawców.  Realizacje cieszą się sporym powodzeniem – każdy dodatkowy bonus, prezent, możliwość wygranej są atrakcyjne dla kupujących. Z kolei producenci i dostawcy, którzy z nami współpracują w tym zakresie, mają zapewnione szerokie dotarcie ze swoją akcją, a także profesjonalne wsparcie z naszej strony. Od ponad 20 lat realizujemy tego typu projekty, w tym czasie wydaliśmy już blisko 8 milionów różnego rodzaju nagród – mówi Aleksandra Patek, koordynator ds. promocji i sprzedaży w Kolporterze.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Biuro Prasowe - Kolporter

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »