Gospodarka » Narzędzia

Promocja STOP SMOG STIEBEL ELTRON

Promocja STOP SMOG STIEBEL ELTRON
Zobacz więcej zdjęć »
Od dłuższego czasu mówi się o tym, jak wielkim problemem jest w Polsce smog wywołany przez działalności człowieka. Najbardziej uciążliwy i odczuwalny dla nas w dni bezwietrzne, gdyż brak wiatru uniemożliwia rozrzedzenie się mgły smogowej.

Jeśli chcemy przyczynić się do poprawy jakości powietrza, powinniśmy sięgać po ekologiczne rozwiązania choćby podczas ogrzewania czy chłodzenia budynków, w których mieszkamy. Akcja STOP SMOG to idealna możliwość przekonania siebie i innych, że nasze wybory są ogromnie ważne i mają kluczowe znaczenie dla społeczeństwa i jakości powietrza, którym wszyscy oddychamy.

STOP - CO MOŻEMY ZROBIĆ?

Przede wszystkim zadbać o środowisko naturalnie w każdy możliwy sposób. Jednym z nich  jest zmniejszenie emisji zanieczyszczeń. Oznacza to wymianę starych pieców w domach na nowoczesne systemy grzewcze, które nie zanieczyszczają powietrza.

SMOG -  EFEKTY NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

Smogu często nie widzimy, dlatego może wciąż za mało zastanawiamy się, jakie są jego bezpośrednie skutki dla naszego zdrowia. Zapewne bylibyśmy bardziej rozważni, gdybyśmy mieli świadomość groźnych chorób jakie mogą dotknąć nasz organizm. Należy się  więc zastanowić, jaką cegiełkę dołożyć dla naszego wspólnego dobra. Jedną z takich cegiełek jest na pewno wzięcie udziału w kampanii STOP SMOG 2020, w której STIEBEL ELTRON przygotował szereg pakietów z pompami ciepła solanka-woda różnych mocy, także z opcją chłodzenia budynku oraz wentylacji i rekuperacji. Dokładnie skonfigurowane pakiety posiadają potencjał, który można szybko wykorzystać i zastosować w starym i nowym budownictwie. Łączą wysoką jakość z pierwszorzędną wydajnością i bardzo atrakcyjnym stosunkiem ceny do wydajności. Promocja STOP SMOG trwa  od 1.04. do 31.08.2020r.

MONOBLOKI W NAJLEPSZEJ KLASIE – PROMOCJA TRWA

1 kwietnia ruszyła promocja, która potrwa aż do końca sierpnia 2020 roku. Promocja obejmuje dwa pakiety nowoczesnych, powietrznych pomp ciepła. MONOBLOKI są idealnym rozwiązaniem dla domów jednorodzinnych. Są bardzo ciche i stosowane również w wąskich przestrzeniach między budynkami. Pomy ciepła to kompleksowe, wysokiej energetycznej klasy systemy, które w ekologiczny sposób zapewnią zarówno ogrzewanie, jak i chłodzenie budynków. Osoby, które zdecydują się na ich zakup mają również możliwość otrzymania dofinansowania z programu Czyste Powietrze, którego celem jest likwidacja smogu. Decydując się właśnie na taką zintegrowaną pompę ciepła, z instalacją fotowoltaniczną, możemy otrzymać nawet 30tys. zł dotacji.

Szczegóły promocji znajdują się na
www.pompaciepla.com.pl/monoblok

Więcej na: www.stiebel-eltron.pl

Sprawdź STOP SMOG: https://bit.ly/2EFdnAlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »