Firma » Finanse

Promocja w Credit Agricole dla klientów PWOB – nawet 18 miesięcy bez opłat

Promocja w Credit Agricole dla klientów PWOB – nawet 18 miesięcy bez opłat
Zobacz więcej zdjęć »
Credit Agricole wspólnie z Elavon uruchomił promocję dla nowych klientów objętych dotacją PWOB. Przedsiębiorcy do standardowych 12 miesięcy dofinansowywanych przez Fundację Polska Bezgotówkowa otrzymają dodatkowe 6 miesięcy bez opłaty za dzierżawę terminala.

Polacy coraz chętniej wybierają płatności bezgotówkowe. Na polskim rynku znajduje się 43,1 mln kart płatniczych i ponad milion terminali, które powoli stają się standardem. Credit Agricole odpowiada na potrzeby przedsiębiorców i rusza z promocją dla nowych uczestników programu Polska Bezgotówkowa.

 

Oferta zakłada, że właściciele punktów z dotacją PWOB, którzy w czasie trwania tego dofinansowania przeprowadzili co najmniej 1 transakcję z użyciem terminala objętego promocją – nie zapłacą za POS nawet przez 18 miesięcy. Aby skorzystać z promocji klient powinien otworzyć w Credit Agricole Konto Biznes, podpisać z Elavon umowę dzierżawy terminala na 24 lub 36 miesięcy oraz zacząć przyjmować płatności bezgotówkowe.

 

Promocja trwa do 31 października.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

prca

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »