Moda » Odzież

Promocje w warszawskich salonach Trendy Opticians

Promocje w warszawskich salonach Trendy Opticians
Zobacz więcej zdjęć »
50% zniżki, konkursy z nagrodami, doradztwo osobistej stylistki Moniki Jurczyk OSA – to tylko wybrane atrakcje, które będą czekać na klientów podczas eventów inaugurujących salony optyczne Trendy Opticians po metamorfozie z Trendy by Vision Express.

50% zniżki na wszystkie oprawki, konkursy z nagrodami w postaci modnych akcesoriów światowych marek, doradztwo osobistej stylistki Moniki Jurczyk OSA – to tylko wybrane atrakcje, które będą czekać na klientów Złotych Tarasów (3 i 4 grudnia) i Galerii Mokotów (10 i 11 grudnia) podczas eventów inaugurujących salony optyczne Trendy Opticians po metamorfozie z Trendy by Vision Express.

 

Na początku grudnia salony Trendy by Vision Express przejdą metamorfozę i zmienią się w Trendy Opticians. Wiąże się to z modyfikacją wizualizacji oraz estetyki wnętrza, a także udoskonalaniem funkcjonalności. Eventy inaugurujące te zmiany, to nie lada gratka dla osób, które okularami nie tylko korygują wzrok, ale także postrzegają je jako modny dodatek i element stylizacji.

 

Od 3 grudnia 2016 do 8 stycznia 2017 w salonach Trendy Opticians klienci dwóch warszawskich centrów handlowych będą mogli skorzystać z wyjątkowej promocji – ceny oprawek najmodniejszych światowych marek zostaną obniżone o 50%, a w dniach eventów ich odpowiednim doborze pomoże Monika Jurczyk OSA – pierwsza polska personal shopper, właścicielka Akademii Wizerunku i firmy OSA Osobista Stylistka. Ekspertka w dziedzinie osobistej stylizacji będzie służyć swoją radą i ogromnym doświadczeniem. Ponadto przez tydzień od pierwszego dnia wydarzenia w obu centrach handlowych zorganizowane zostaną konkursy z cennymi nagrodami – akcesoriami znanych, luksusowych marek.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

superwalk

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »