Gospodarka » Przemysł

Protan Polska kolejny raz wspiera IKARA JAKOŚCI

IKAR JAKOŚCI to konkurs im. Romualda Kolmana, dla autorów najlepszych prac dyplomowych z zakresu zarządzania. Inicjatywa ta ma na celu wyróżnienie młodych i zdolnych osób, które wnoszą wkład w tworzenie projakościowych rozwiązań w obszarze zarządzania.

W konkursie mogą wziąć udział studenci i absolwenci studiów pierwszego i drugiego stopnia państwowych i prywatnych uczelni w Polsce. W tym roku Laureat, którego praca zostanie najwyżej oceniona przez Kapitułę Konkursu, otrzyma nagrodę pieniężną ufundowaną przez firmę Protan Polska, w wysokości 2000 PLN.

Uroczyste wręczenie  dyplomów dla wyróżnionych i nagrodzonych Laureatów, odbędzie się podczas Gali Finałowej V Europejskiego Kongresu Jakości w listopadzie br.


-Bardzo się cieszymy, że kolejny raz możemy wesprzeć inicjatywę IKAR JAKOŚCI. Mamy świadomość, że ludzie młodzi są dużą wartością na rynku pracy, dlatego chętnie bierzemy udział w inicjatywach dedykowanych studentom i absolwentom. – mówi Michał Miąsek, Dyrektor Zarządzający Protan Polska Sp. z o.o.


Organizatorem konkursu jest Fundacja Qualitas Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych w Katowicach. Patronat honorowy nad konkursem objął Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
Prace można nadsyłać do dnia  12 października 2018 r. drogą elektroniczną na adres: ikar@europeanquality.eu

Firma Protan jest norweską grupą przemysłową, będącą światowym liderem w technologiach membranowych. Tworzy i dostarcza membrany, systemy dachowe, systemy wentylacji i tekstylia techniczne. Swoje produkty sprzedaje do ponad 40 krajów na całym świecie. Wyróżnia ją kilkadziesiąt lat doświadczenia, dbałość o wysoką jakość oraz innowacyjność i  stosowanie nowoczesnych technologii.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Ewelina_Jasinska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »