Firma » Biznes

Provema otrzymała tytuł Dobry Pracodawca 2020

Provema otrzymała tytuł Dobry Pracodawca 2020
Zobacz więcej zdjęć »
Niedawno zakończyła się XIII edycja Ogólnopolskiego Programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności.

Kapituła Programu organizowanego przez Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie prawnej i serwisu spolecznieodpowiedzialni.info doceniła działania spółki jednogłośną decyzją przyznała firmie tytuł Laureata Programu Dobry Pracodawca 2020. Do przyznania tytułu przyczyniły się działania w kontekście realizowanych projektów z obszaru HR-u działań ekologicznych, prowadzenie kampanii informacyjnych, zwracanie uwagi na zrównoważony rozwój, wspieranie prospołecznych działań.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link Buildingu- "Zwracamy ogromną uwagę na realizacje działań związanych z naszymi współpracownikami. Wielokrotnie powtarzam, że fundamentem każdej firmy jest zgrany a przede wszystkim doceniany zespól. Nie można stawać się pionierem swoich działań w pojedynkę. Dobra organizacja, koordynowanie działań i zaufanie pozawalają budować niesamowitą organizację. Kiedy firma na tym etapie działa bardzo dobrze to tak naprawdę możesz prawie wszystko" komentuje Grzegorz Szulik, prezes spółki.

Dzisiejszy rynek pracy wymaga od pracodawców szeroko pojętej elastyczności i szybkiej reakcji na zachodzące zmiany. Takie podejście przekłada się na efektywną realizację założonych celów oraz pozytywne postrzeganie pracodawcy przez potencjalnych kandydatów ale nie tylko. Na to jak przedsiębiorstwo podchodzi do rekrutacji przyszłych pracowników oraz na jakie merytoryczne wsparcie mogą liczyć w trakcie wdrożenia a potem na dalszym etapie swojej kariery zwracają również uwagę inwestorzy i kontrahenci. Odpowiedzialny biznes to szereg elementów, które muszą ze sobą sprawnie działać

Provema promuje politykę WorkLifeBalance czyli łączenie życia zawodowego z prywatnym. Ma to na celu zwiększenie efektywności pracowników ale również zapewnieniu im odpowiednich, dostosowanych do ich możliwości warunków pracy. Zmotywowanie zespołu przekłada się na jego zadowolone a to z kolei na funkcjonowanie całej firmy. Dlatego tak ważnego jest dopasowanie warunków zatrudnienia.

Kolejnym istotnym elementem wskazywanym przez spółkę jest wspieranie zespołu. Nie tylko przez udostępnianie im materiałów szkoleniowych ale realne zwiększanie kompetencji oraz możliwość awansu i rozwoju. Pracownik powinien wiedzieć, że ma szansę zwiększać swoje kompetencje a pracodawca powinien wiedzieć jak go wspomóc. Co więcej dobry manager często widzi większy potencjał niż sam pracownik.

Tytuł dobrego pracodawcy 2020 to zdecydowanie prestiżowe wyróżnienie. Wymaga wiele pracy i bardzo dobrych relacji strukturach firmy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Monika Krukowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »