Firma » Biznes

Provema z certyfikatem przedsiębiorstwo Fair Play!

Provema z certyfikatem przedsiębiorstwo Fair Play!
Zobacz więcej zdjęć »
Ideą programu „Przedsiębiorstwo Fair Play!” jest zachęcenie wszystkich firm w Polsce do zachowań etycznych.

Wprowadzane w swoich instytucjach zmian dotyczących organizacji pracy i kształtowania odpowiednich relacji ze współpracownikami i lokalna społecznością przynosi globalne efekty, a także zachęca inne przedsiębiorstwa do takiego działania.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Wyłonieni w dwu-etapowym postępowaniu firmy - laureaci to podmioty, które w swojej działalności kierują się etycznym postępowaniem, rzetelnym traktowaniem kontrahentów i partnerów, a także pracowników. To firmy wywiązujące się ze zobowiązań finansowych i podatkowych, aktywnie wspierające organizacje non profit, fundacje i działalność charytatywną.

Odpowiedzialność społeczna nie jest jednowymiarowa. Głównym zadaniem etyki biznesu jest sposób prowadzenia zwyczajnych, codziennych działań gospodarczych. Kultura prowadzenia rozmów w firmie z pracownikami, obchodzenie się z klientami, wytwarzanie produktów, generowanie usług czy wybór kontrahentów bądź szkoleniowców, na których ma wzorować się kadra, ma decydujący wpływ na to, czy działania firmy będą uważane za etyczne.

"Zasady etycznej odpowiedzialności biznesu" są jednym z kluczowych elementów w działaniach naszej spółki. Odpowiedni ludzie na odpowiednich miejscach są filarami naszej innowacyjności. Chcemy żeby partnerzy byli tego świadomi” – mówi Grzegorz Szulik, prezes zarządu spółki Provema.

Provema przykłada bardzo dużą wagę do inicjatyw mających na celu promocję etyki w biznesie, przejrzystości i transparentności. Zmierza do promowania firm wiarygodnych, a więc dostrzegających potrzebę kształtowania i doskonalenia standardów kultury organizacyjnej.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Monika Krukowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »