Firma » Finanse

Provident podzieli się wiedzą ze studentami polskich uczelni

Ruszył właśnie kolejny cykl autorskiego programu orgaznizowanego przez firmę Provident Polska skierowanego do studentów „Kultura dzielenia się wiedzą.” W ramach projektu odbędą się wykłady na uczelniach wyższych w całej Polsce.

Projekt jest autorskim pomysłem firmy Provident. Jego celem jest przybliżenie studentom ogólnej wiedzy biznesowej. Pracownicy firmy – eksperci w danej dziedzinie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

 

Bezcenni eksperci

Jak budować swoją pozycję w firmie? Jak planować karierę? A może lepiej nie robić planów, zdać się intuicję. Jak się odnaleźć w dużej korporacji? Na te i wiele innych pytań odpowiadają eksperci firmy Provident podczas cyklów wykładów na uczelniach w całej Polsce. Integralną częścią każdej prezentacji jest warsztat tematyczny. Studenci rozwiązują konkretny przypadek w oparciu o wiedzę zdobytą  wcześniej podczas wykładu.

Podczas tegorocznej edycji będzie możne dowiedzieć się m.in. jak dobrze wypaść na rozmowie rekrutacyjnej, jak zarządzać i motywować prace dużych zespołów oraz jak skutecznie budować strategie organizacji
i efektywnie powadzić działania public relations.

Frekwencja jaką odnotowujemy na zajęciach odbywających się w ramach cyklu, świadczy o tym, że projekt ten cieszy się duża popularnością. Z niektórymi uczelniami pracujemy już do bardzo dawna, a nowe wciąż do projektu dołączają. Do tej pory w sumie odbyło się 107 spotkań, w których uczestniczyło  ponad 2800 studentów - mówi Agnieszka Krajnik Koordynator ds. Społecznej Odpowiedzialności Przedsiębiorstwa
w Provident Polska

Eksperci Providenta byli gośćmi m.in. Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Ekonomicznego
w Poznaniu, Uniwersytetu Śląskiego, Uczelni Łazarskiego, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Uniwersytetu Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie, Uniwersytetu Gdańskiego, Politechniki Lubelskiej, Uniwersytetu Wrocławskiego, Politechniki Gdańskiej, Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, Uniwersytetu Łódzkiego, Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Politechniki Białostockiej. Pracownicy Providenta uczestniczą czynnie we wszystkich edycjach międzynarodowego projektu - Światowy Tydzień Przedsiębiorczości.

 

W 2011 roku za zaangażowanie na rzecz środowiska akademickiego,  Provident został uhonorowany Złotym Platanem Uczelni Łazarskiego, w kategorii Partner Innowacyjnego Kształcenia. W roku 2012 studenci lubelskich uczelni przyznali firmie nagrodę Akant Przedsiębiorczości w kategorii: Firma Odpowiedzialna Społecznie.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MCConsultants

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »