Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Prowadzące program „Dziewczyny z wypiekami” odwiedzą Bonarkę

Prowadzące program „Dziewczyny z wypiekami” odwiedzą Bonarkę
Zobacz więcej zdjęć »
Agata Stankiewicz i Małgorzata Nagat, cukierniczki i prowadzące program telewizyjny „Dziewczyny z wypiekami”, odwiedzą 28 kwietnia o godz. 16:00 Empik w Bonarce. Spotkanie odbędzie się w związku z premierą ich książki „Dziewczyny z wypiekami”.

Agata Stankiewicz i Małgorzata Nagat to wybuchowy duet znany szerszej publiczności z programu kulinarnego „Dziewczyny z wypiekami” emitowanego przez stację Food Network. Dziewczyny w każdym odcinku pokazują nowe przepisy oraz uczą technik cukierniczych możliwych do zaadaptowania przez każdego w kuchni. Ich poczynania inspirują i udowadniają, że najważniejsza w pracy cukiernika jest wyobraźnia.

W książce „Dziewczyny z wypiekami” znajdziemy wszystkie przepisy na torty z programu „Dziewczyny z wypiekami” oraz całkiem nowe pomysły i propozycje. Dzięki niej każdy będzie mógł samodzielnie wykonać lawendowy creme brulée, brownie z solonym karmelem, sernik dyniowy czy gruszkowo-miętowy strudel.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »