Dom » Wnętrza

Prysznic na dzień dobry – wskazówki aranżacyjne od Villeroy & Boch

Prysznic na dzień dobry – wskazówki aranżacyjne od Villeroy & Boch
Zobacz więcej zdjęć »
O poranku spłukuje z ciał resztki snu. Kiedy jest gorąco – daje orzeźwienie, a kiedy zimno – ciepły relaks oraz uczucie komfortu. Prysznic to nie tylko higiena, ale też źródło dobrostanu całej rodziny. Projektując łazienkę lub myśląc o remoncie, warto idąc za wskazówkami Villeroy & Boch.

Strefa prysznicowa to azyl – miejsce, w którym ustępuje zmęczenie, do głosu dochodzą emocje oraz… piosenki. Relaksujące natryski przywracają dobry nastrój – warto zadbać o komfort i bezpieczeństwo chwil spędzonych pod strugami wody. Podstawa to wygodna, antypoślizgowa podłoga prysznicowa albo brodzik o odpowiedniej przyczepności oraz kabina, którą łatwo utrzymać w czystości. W kolekcjach Villeroy & Boch jest z czego wybierać!

Architectura MetalRim – minimum formy, maksimum możliwości

Nową linię ultracienkich akrylowych brodzików prysznicowych MetalRim wyróżnia wytrzymałość – do 1000 kg obciążenia oraz brak wyraźnych rantów. O dużym sukcesie projektu decydują doskonałe parametry oraz detale: odbiór wody na poziomie 51 l wody na minutę oraz osłona odpływu, która leży w jednej płaszczyźnie z powierzchnią brodzika. Wartością dodaną do prozy remontu jest łatwość instalacji i pielęgnacji kolekcji, 10 letnia gwarancja na odbarwienia materiału oraz 124 opcje wyboru optymalnego dla danej łazienki wariantu.

Futurion Flat – nowoczesne rozwiązania w strefie prysznicowej

Brodziki Futurion Flat, wykonane z Quarylu®, posiadają antypoślizgową, gładką oraz przyjemnie ciepłą powierzchnię. W serii dostępne są cztery modele o różnych wymiarach i trzech wersjach instalacji.  Do montażu na równi z powierzchnią podłogi, bezpośrednio na płytkach lub na podmurówce (opcja szczególnie przydatna przy remontach). W połączeniu z kabinami typu walk-in z serii Futurion, Squaro oraz Subway pozwalają w funkcjonalny i atrakcyjny sposób zaaranżować strefę prysznicową.

Squaro Superflat – kolor idealnie dopasowany Super płaskie, wykonane z Quarylu®, brodziki Squaro SuperFlat to odpowiedź Villeroy & Boch na najnowszy trend: brodziki montowane na równi z podłogą i (dzięki opcji "Squaro Colorline") utrzymane w tej samej kolorystyce – m.in. w odcieniach kremu, antracytu, brązu i szarości. Wysokość 18 mm umożliwia bardzo płaski montaż brodzika, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo wysokiej przepustowości odpływu (od 28 do 50 l/min). Dostępne w wielu wymiarach i kształtach. W duecie z mobilną kabiną Squaro, której szklane drzwi mogą obracać się w płaszczyźnie 180°, gwarantują maksymalne wykorzystanie łazienkowych przestrzeni.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

konkretpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »