Firma » Biznes

Przed nami I Kongres Governance, Risk, Compliance

Wydarzenie odbędzie się w dniach 16-17 września w Warszawie w Radisson Blu Centrum Hotel. Kongres GRC adresowany jest do osób zajmujących się zarządzaniem ryzykiem, zgodnością, audytem wewnętrznym oraz kontrolą wewnętrzną.

Uczestnicy zdobędą wiedzę na temat standardów i wytycznych, a także dobrych praktyk w zakresie ich implementacji. Podczas wykładów oraz praktycznych ćwiczeń warsztatowych, słuchacze zdobędą umiejętności związane z projektowaniem modeli GRC, ale przede wszystkim z praktycznym ich zastosowaniem. Prelegenci podejmą tematy związane z etyką w organizacji, zatrudnionych na każdym szczeblu organizacyjnym, ze szczególnym uwzględnieniem aktualnych i przyszłych menedżerów GRC.

Kongres przygotowany został w oparciu o ponad 20-letnie doświadczenie organizatorów oraz rozwiązania funkcjonujące w polskiej rzeczywistości gospodarczej. W trakcie drugiego dnia I Kongresu GRC (2015) odbędzie się seria warsztatów w zakresie Audytu Wewnętrznego, Zarządzania Ryzykiem, Zapobiegania Nadużyciom.

Organizatorem wydarzenia jest IIC Polska oraz Fundacja Edmunda J. Saundersa, a firma BT&A została Partnerem merytorycznym Kongresu. Honorowy Patronat nad I Kongresem objął Dr. Frank Nasuti, Ph.D., CPA, CICA, CFE – Chairman The Institute for Internal Controls – The IIC. Patronat merytoryczny objął Andrzej S. Nartowski, wieloletni Prezes Zarządu Fundacji Polski Instytut Dyrektorów.

Warto podkreślić, że Kongres premiowany jest 18 kredytami CPE. Wszelkie informacje dostępne są na dedykowanej stronie internetowej: http://fejs.org.pl/konferencjaGRC/ Zapraszamy.

tel. 61 624 38 04Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Cal.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »