Dom » Nieruchomość

Przedmieście Oławskie pięknieje

Przedmieście Oławskie pięknieje
Zobacz więcej zdjęć »
Przedmieście Oławskie - jedna z dzielnic Wrocławia - z każdym dniem pięknieje. Wszystko to za sprawą międzynarodowego dewelopera, RED Real Estate Development, który dostrzegł potencjał drzemiący w tej części miasta.

Od kilku dni mieszkańcy Wrocławia mogą podziwiać nowy mural, który pojawił się na  ścianie budynku przy ul. Pułaskiego 32. Autorem malowidła jest znany artysta Robert Proch, realizujący tego typu projekty na terenie całej Polski. Za pomysł udekorowania jednej                   z wrocławskich kamienic odpowiada firma RED Real Estate Development, realizująca nową inwestycję - Nowa Papiernia - na terenie Przedmieścia Oławskiego.

Wspomniana nieruchomość to projekt, który harmonijnie wpisuje się w współczesne trendy urbanistyczne, łącząc w sobie rewitalizację obiektów poprzemysłowych powstałych we Wrocławiu w XIX wieku z dbałością o najbliższe otoczenie. Nie tylko stara fabryka papieru, ale także sąsiadujące z nią kamienice, na nowo odzyskają utracone na przestrzeni lat piękno. Nowa Papiernia to nieruchomość, w której docelowo powstanie ok. 130 mieszkań o powierzchni od 35 do 100 mkw - mówi Ewa Piechota, marketing manager firmy RED Real Estate Development. Pierwszy etap projektu zakłada uporządkowanie                          i zagospodarowanie najbliższego otoczenia, odnowienie sąsiadujących z inwestycją kamienic, a także zaadaptowanie wnętrz zabytkowej fabryki papieru, które przekształcone zostaną na pierwsze we Wrocławiu soft lofty. Zakończenie prac planowane jest na I kw. 2014 roku.

Poprzez podejmowane działania promocyjne zamierzamy na nowo odkryć piękno Przedmieścia Oławskiego. Pod koniec sierpnia na terenie zabytkowej fabryki papieru zorganizowaliśmy warsztaty fotograficzne, które poprowadził znany fotograf prasowy Tomasz Tomaszewski. Natomiast od 18 do 24 października zapraszamy na wystawę sztuki polskich artystów „Nowa Papiernia. Miejsce dla Sztuki”, które organizujemy przy współpracy z Galerią Sztuki Współczesnej Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta MD_S - Miejsce dla sztuki we Wrocławiu. Kuratorami wystawy są Adam Grudzień i Łukasz   Rachwalak - dodaje Ewa Piechota. Wystawie „Nowa Papiernia Miejsce dla Sztuki”

towarzyszy otwarcie nowego biura sprzedaży firmy RED Real Estate Development. Z tej okazji wrocławski deweloper przygotował dla swoich klientów wyjątkową promocję. Osoby,  które zdecydują się na zakup mieszkania, otrzymają komórkę lokatorską o powierzchni do 5 mkw gratis. Dodatkowo do końca października klienci firmy RED Real Estate Development mogą skorzystać z obniżki cenowej: mieszkania tańsze nawet o 70 tys. zł. Promocja obejmuje mieszkania o powierzchni od 50m2 – 69m2.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Publicon

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »