Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Przedmikołajkowe spotkanie z Nelą Małą Reporterką w Zielonych Arkadach

Przedmikołajkowe spotkanie z Nelą Małą Reporterką w Zielonych Arkadach
Zobacz więcej zdjęć »
Przez Norwegię, Argentynę, aż na Antarktydę – taką podróż będzie można odbyć z Nelą Małą Reporterką 23 listopada w Zielonych Arkadach.

Podczas spotkania autorskiego podróżniczka opowie o orkach, fantastycznych waleniach z kłami, których poszukiwała podczas wypraw, fałszywej orce i niesamowitych przygodach, które zostały opisane w najnowszej książce „Nela w krainie orek”.

Co roku na Wyspach Owczych ginie z rąk ludzi około 800 waleni. O tym, jak ważna jest troska o ten zagrożony gatunek opowie Nela Mała Reporterka, która 23 listopada odwiedzi Zielone Arkady. Spotkanie będzie również okazją do zgłaszania szkół i przedszkoli do udziału w akcji ochrony waleni na Wyspach Owczych #savethewhales, w ramach której powstanie „Wielki List do Unii Europejskiej”. Każdy podpis, rysunek, znak X jest głosem w ochronie tych zwierząt.

Nela Mała Reporterka podróżuje od piątego roku życia, a swoje przygody opisuje w autorskich książkach. Dziewczynka, która zdobyła koło podbiegunowe i przemierzyła dżungle oraz oceany w godzinach 13:00-14:00 opowie o najnowszej z nich – „Nela w krainie orek”. Po wystąpieniu idolka dzieci i młodzieży będzie podpisywać książki i przybijać pieczątki. Podczas wydarzenia przewidziano również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Spotkanie z Nelą Małą Reporterką odbędzie się 23 listopada w godzinach 13:00-17:00 na Placu Eventowym w Zielonych Arkadach. Wydarzenie jest organizowane we współpracy z salonem Empik. Wstęp na nie jest bezpłatny.

Nela to prawdopodobnie jedna z najmłodszych reporterek na świecie, podróżuje od 5 roku życia. Jej autorskie, podróżnicze programy można zobaczyć w TVP ABC. Jej książki wydawane we współpracy z National Geographic są bestsellerami. Jej twórczość zdobyła wiele nagród m.in. Bestseller Empiku 2015, 2016, 2017 oraz 2018. Do tej pory ukazało się 13 książek Małej Podróżniczki. Nela bardzo chętnie włącza się w akcje charytatywne. Aktualnie Nela rozwija projekt edukacyjno-badawczy w ramach tworzonej przez siebie fundacji „The Adventure starts Here Foundation”.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »