Gospodarka » Żywność

Przedświąteczny jarmark w Centrum Janki

Przedświąteczny jarmark w Centrum Janki
Zobacz więcej zdjęć »
Z okazji świąt Bożego Narodzenia Centrum Janki zaprasza na wyjątkowy jarmark, na którym będzie można kupić tradycyjne produkty doskonałe na świąteczny stół. Wśród nich znajdą się m.in.: domowe pierogi, pierniki i makowce.
Przedświąteczny jarmark w Centrum Janki będzie czynny od piątku 14 grudnia do niedzieli 16 grudnia. Znajdziemy tu stoiska z wyrobami regionalnymi oraz tradycyjną polską żywnością doskonałą na Święta Bożego Narodzenia. Domowe pierogi, pachnące pierniki, makowce, naturalny miód - to wszystko produkty tradycyjnie kojarzone ze świętami. Oprócz nich na jarmarku znajdą się także: pieczywo kurpiowskie oraz sierpeckie, sery korycińskie, oscypki z górskich bacówek, wędliny i kiełbasy z Podlasia, a także naturalne soki owocowe. Osoby poszukujące unikalnych ozdób świątecznych będą mogły znaleźć wyroby rękodzieła artystycznego, w tym ręcznie robione witraże, ikony czy też biżuterię.

Jarmark regionalny będzie czynny w piątek i w sobotę od godz. 9.00 do 21.00, a w niedzielę od godz. 9.00 do 20.00. Stoiska będą usytuowane przy głównym wejściu do Centrum Janki.

Właścicielami Centrum Janki są:
• Spółka celowa CH Janki Sp. z o.o. należąca do GE Capital Real Estate Polish Retail Holdco Sarl. Asset Manager: GE Real Estate Poland Sp. z o.o.
• Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o.
• Cinema City Sp. z o.o.
• Taima Investments Sp. z o.o.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »