Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Przekłuwanie uszu dzieciom - czy jest się czego obawiać

Przekłuwanie uszu dzieciom - czy jest się czego obawiać
Zobacz więcej zdjęć »
Czy jest się czego obawiać przy zabiegu przebijania uszu? Czy zabieg jest całkowicie bezpieczny oraz przeznaczony dla najmłodszych ? Na to oraz na inne pytania znajdą Państwo odpowiedź w poniższym artykule.

Na czym polega przekłuwanie uszu ?
Zabieg polega na wstrzeleniu w płatek ucha specjalnych kolczyków Studex pistoletem automatycznym. Kolczyki wykonane są ze stali chirurgicznej, materiał hipoalergiczny nie powodujący alergii i uczuleń. Są bezpieczne i przyjazne dla organizmu.
Dla kogo zabieg przekłuwania uszu jest przeznaczony ?Tę metodę można stosować u dorosłych, jak i u dzieci. U niemowląt zalecamy najwcześniej w okresie po pierwszych szczepieniach czyli ok. 6 miesiąca życia.
Jakie kolczyki są używane podczas zabiegu ?Do pistoletu aplikujemy specjalne, antyalegiczne kolczyki. Wykonane są z hipoalergicznego tytanu. Są to kolczyki z drobnymi oczkami. Przed zabiegiem istnieje możliwość wyboru wzoru, który się Państwu podoba.
Jakim sprzętem bezpiecznie przebijać uszy ?Zabieg wykonujemy pistoletem Studex Plus i jednorazowymi kolczykami szczelnie zamkniętymi. Pistolet Studex Plus jest zawsze bardzo dokładnie sterylizowany i dezynfekowany. Wkładki mające styczność z uchem są jednorazowe i sterylnie zamknięte, co wyklucza całkowite prawdopodobieństwo zakażeni. Zabieg zawsze wykonujemy w rękawiczkach jednorazowych. Płatki ucha zawsze płynem Studex Plus.
Jak wygląd zabieg ?Zabieg wykonywany jest pistoletem STUDEX PLUS ułatwiającego symertyczne przebijanie uszu pod kątem prostym do płatków uszu. Osoba uprawniona do wykonania zabiegu zawsze dezynfekuje płatki uszu i zaznacza antybakteryjnym pisakiem miejsca wkłucia kolczyka, tak by były one idealnie symetryczne. Następnie od pistoletu wprowadzamy kolczyki po czym następuje "przekłucie" ucha.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Zastrzyk młodości
http://www.zastrzykmlodosci.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »