Firma » System prawny

Przełomowy system zarządzania praktyką prawniczą firmy Wolters Kluwer Polska wchodzi na rynek.

Narzędzie Kleos było dotychczas znane w wielu krajach Europy Zachodniej, teraz dostępne jest również w Polsce. Nowy produkt Wolters Kluwer Polska to prawdziwa innowacja znacząco podnosząca jakość zarządzania praktyką prawniczą w kancelarii, czy też w dziale prawnym.

Kleos to aplikacja dostosowana do specyfiki pracy nowoczesnego zespołu prawników, gdzie liczy się szybki dostęp do dokumentów, bezproblemowa komunikacja między współpracownikami, bezpieczeństwo posiadanych informacji. Kluczową zaletą programu Kleos jest stworzenie wspólnego środowiska pracy skupiającego wszystkich pracowników kancelarii lub działań prawnego w firmie. Ma to bezpośrednie przełożenie na wzrost wydajności oraz szybką realizację zadań.

Filozofia działania programu Kleos opiera się na czterech filarach: wszystko w jednym miejscu, oszczędność, mobilność, bezpieczeństwo.

Wszystko w jednym miejscu
To kluczowa zaleta programu Kleos. Utworzenie wspólnego środowiska pracy skupiającego wszystkich pracowników kancelarii lub działu prawnego pozwala podnieść wydajność i efektownie realizować wyznaczone zadania. Cała dokumentacja wraz z historią edycji znajduje się w jednym, dostępnym dla wszystkich uprawnionych osób miejscu. Wzajemne powiązania między użytkownikami systemu ułatwiają i usprawniają komunikację w zespole. Wystarczy przydzielić pracownikowi zadanie, a system sam umieszcza je na jego pulpicie, w kalendarzu i generuje automatycznie fakturę.
Oszczędność
Obniżanie kosztów działalności administracyjnej to obecnie bardzo ważne wyzwanie stojące przed większością kancelarii. Dzięki Kleosowi można znacząco obniżyć koszty działalności, ponieważ koszty przetwarzania i gromadzenia danych są proporcjonalne do potrzeb prowadzonej praktyki. Wbudowana baza szablonów przydatnych dokumentów i maili przyspiesza codzienne działania kancelarii. Ponadto Kleos pozwala pozbyć się trosk o sprawy administracyjne, wsparcie IT, bezpieczeństwo danych czy dotarcie do potrzebnych informacji. Intuicyjne i proste rozwiązania poprawiają komfort pracy a zaoszczędzony w ten sposób czas często ma większą wartość niż jakiekolwiek nakłady finansowe.
Mobilność
Kleos jest zawsze tam, gdzie jego użytkownik. Dzięki całkowitemu działaniu on-line wszystkie funkcje dostępne są w każdym miejscu i chwili. Wystarczy zalogować się na swoje konto na dowolnym komputerze, smartphonie czy tablecie, aby mieć dostęp do kluczowych udogodnień programu Kleos.
Bezpieczeństwo
Zapewnienie bezpieczeństwa dla danych klientów był priorytetem przy tworzeniu programu Kleos. Prawidłową kontrolę przepływ danych zapewnia zarządzanie prawami dostępu, dzięki czemu nikt poza upoważnionymi osobami nie ma dostępu do przechowywanych w danej sprawie informacji. Wszelka komunikacja w programie Kleos odbywa się za pomocą stabilnych łączy internetowych, a wszelka komunikacja szyfrowana jest protokołami HTTPS. Automatyczna archiwizacja i tworzenie kopii zapasowych odbywa się na certyfikowanych, bezpiecznych serwerach z siedzibą w Niemczech.

Więcej informacji na: www.kleos.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Ataxo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »