Technologie » AGD - RTV

Przenośne i fiskalne drukarki paragonów Epson na Retail Show

Przenośne i fiskalne drukarki paragonów Epson na Retail Show
Zobacz więcej zdjęć »
Epson, na wspólnym stoisku z firmą Torell, będzie prezentował pierwszą drukarkę fiskalną Epson TM-T801FV, kolorową, atramentową drukarkę etykiet TM-C3500, zasilaną z akumulatorów przenośną drukarkę paragonów TM-P60II

Epson, na wspólnym stoisku z firmą Torell, będzie prezentował pierwszą drukarkę fiskalną Epson TM-T801FV, kolorową, atramentową drukarkę etykiet TM-C3500, zasilaną
z akumulatorów przenośną drukarkę paragonów TM-P60II oraz inne drukarki POS,
a także kompletne rozwiązania sklepowe z drukarkami Epson.
W strefie Perfect Store (modelowy sklep) pracować będzie fiskalna drukarka TM-T801FV.
 20-21 listopada 2013, Expo XXI, Warszawa, ul Prądzyńskiego 12/14, stoisko F02
Szczegółowy program: www.retailshow.pl  

 

 

Epson TM-P60II to zasilana z akumulatorów, przenośna termiczna drukarka POS drukująca bezprzewodowo (Bluetooth, WiFi) bezpośrednio z urządzeń przenośnych bez instalacji jakichkolwiek sterowników. Drukarka rozpoznaje komendy XML. Szybkość druku do 100 mm/s, 46 godzin pracy z akumulatora w trybie Bluetooth i 14 godzin - WiFi. Druk na rolce termicznej  o szerokości 60 mm i maksymalnej średnicy 51 mm.

Epson TM-T801FV to pierwsza na polskim rynku drukarka Epson z tzw. modułem fiskalnym, która  uzyskała homologację Prezesa Głównego Urzędu Miar. Drukarka może współpracować z komputerem i szufladą na pieniądze, co znakomicie ułatwia jej integrację z rożnymi systemami wykorzystywanymi w różnej wielkości sklepach i innych punktach handlowych. TM-T801FV drukuje jednokolorowo z szybkością do 150 mm/s w rozdzielczości 180x180 dpi na papierze z rolki o szerokości 80 lub 58 mm. Oznacza to, że może być wykorzystywana do druku paragonów i faktur.

Epson TM-C3500 -  to prosta w obsłudze, niewielka 4-kolorowa drukarka atramentowa do etykiet. Druk z szybkością do 103 mm/s na różnych rodzajach nośników o szerokości od 30 do 112 mm. Pigmentowy atrament zapewnia praktycznie natychmiastowe schnięcie wydrukowanej etykiety i jej całkowitą wodoodporność. Standardowe złącza USB 2.0 typ A i Ethernet 100 Base-TX/10 Base-TX. 

 

Informacje o  firmie Epson

Epson jest globalnym liderem w dziedzinie obrazowania i innowacji. Epson dąży do tego, by przekraczać oczekiwania klientów, tworząc kompaktowe, energooszczędne i precyzyjne technologie. W szerokiej ofercie Epson znajdują się zarówno drukarki atramentowe, jak i projektory 3LCD, czujniki i inne mikrourządzenia. Chcąc pozyskać klientów z całego świata, firma Epson jako przedsiębiorstwo zdobywające kolejne rynki dostarcza najlepsze możliwe kompaktowe, energooszczędne, precyzyjne rozwiązania dla handlu i przemysłu.

Grupa Epson, na czele której stoi japońska firma Seiko Epson Corporation, zatrudnia ponad 81 000 pracowników w 97 spółkach na całym świecie. Jesteśmy niezwykle dumni z naszego wkładu w ochronę środowiska naturalnego oraz rozwój społeczności, w których funkcjonujemy.

Wizja środowiskowa 2050http://eco.epson.com

Epson Europe

Epson Europe B.V., z siedzibą główną w Amsterdamie, zapewnia obsługę rynków europejskich, dalekowschodnich, rosyjskich i afrykańskich. Firma Epson Europe zatrudnia 1757 pracowników, a jej sprzedaż w roku obrachunkowym 2011 wyniosła 1546 miliony euro. www.epson-europe.com

Dodatkowych informacji udzielają:

 

Dodatkowych informacji udziela:

INDALO Public Relations

Zbigniew Blewoński, tel. 501 772 619, e-mail: zbigniew.blewonski@indalo.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »