Rozrywka i wypoczynek » Przyroda

Przepis na idealny ogród - bezpłatne warsztaty dla dzieci w Ogrodzie Wola

Przepis na idealny ogród - bezpłatne warsztaty dla dzieci w Ogrodzie Wola
Zobacz więcej zdjęć »
Najlepsza forma spędzania wolnego czasu? Oczywiście na świeżym powietrzu wśród przyrody! A gdy przy tym można się nauczyć i dowiedzieć czegoś nowego, to szkoda przegapić takiej okazji!

Wola Park zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat na niezwykłe warsztaty do Ogrodu Wola, gdzie poznają tajemnice ogrodu - jego składniki, kształty, zapachy, a nawet smaki. Kiedy? W najbliższą sobotę 23 czerwca o godzinie 12:00.

 

Ile metrów kwadratowych trawnika i ton ziemi potrzebnych jest do stworzenia pięknego ogrodu? Ile liści, w jakich kształtach i kolorach? Ile gramów mają płatki kwiatów i zapachów? Kogo jeszcze możemy w nim spotkać? Zapraszamy wszystkie ciekawe ogrodowego świata dzieci na bezpłatne warsztaty, podczas których będą miały szansę z bliska przyjrzeć się naturze, zaplanować idealny ogród i poznać tajniki jego pielęgnacji, które zdradzi prowadząca zajęcia Martyna Cziszewska z Grupy w Działaniu - architektka krajobrazu, projektantka i opiekunka Ogrodu Wola.

 

Uwaga!

Na warsztaty obowiązują zapisy. Zgłoszenia prosimy kierować na adres: ogrodwola@gmail.com

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »