Rozrywka i wypoczynek » Przyroda

Przepis na piknik wg Dekoria.pl

Przepis na piknik wg Dekoria.pl
Zobacz więcej zdjęć »
Wolny weekend czy popołudnie - wiosną nie brakuje okazji do tego, by w dobrym towarzystwie rodziny czy przyjaciół wybrać się na piknik za miasto. Przygotowanie smacznej uczty na świeżym powietrzu nie wymaga wielu przygotowań.

Jest jednak kilka rzeczy, o których warto pamiętać. Dekoria.pl przygotowała krótki poradnik - niezbędnik dla wszystkich, którzy planują spędzić kilka chwil na łonie natury.

Przygotowując piknikowy kosz zadbajmy o to, by nie zabrakło w nim smacznego jedzenia, łakoci dla najmłodszych oraz czegoś do picia. Wszystko zapakujmy w hermetyczne opakowania, które zagwarantują świeżość potraw. Niezbędne będą także sztućce oraz ceramika (talerze, misy i patery). Tę znajdziemy w bogatej ofercie internetowego sklepu www.dekoria.pl. Ponadto urocze kubeczki i filiżanki z wiosennym motywem.

Jedzenie gotowe? W takim razie przyszedł czas na spakowanie dużego koca, który pomieści wszystkich uczestników pikniku, a także innych tekstyliów, które sprawią, że wspólnie spędzony czas będzie jeszcze bardziej komfortowy. Czego potrzebujemy? Obrus oraz serwetki sprawią, że posiłek na świeżym powietrzu przybierze formę eleganckiego obiadu. Miękkie siedziska oraz kolorowe poduchy zagwarantują, że siedzenie na nich będzie czystą przyjemnością, a także zachęcą do tego, by pozwolić sobie na dłużą chwilę odpoczynku.

Wyjazd się przedłużył? Dobry organizator wspólnych wypadów za miasto jest przygotowany na wszystko. Dlatego nie zapomnijmy zabrać do samochodu czy na rower ciepłego pledu. Dzięki temu chłodny wieczór nie zepsuje udanej zabawy. Gotowi? A więc czas na piknik.
 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Publicon

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »