Dom » Wnętrza

Przepis na świąteczną frajdę

Przepis na świąteczną frajdę
Zobacz więcej zdjęć »
Kiedy dni są coraz krótsze, a pogoda nie zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu, rodzinne życie często przenosi się do kuchni. Szczególnie przed Świętami warto zadbać o to, by była ona nie tylko dobrze zaopatrzona, ale przede wszystkim funkcjonalna i wygodna.

Przepis na to zdradza IKEA Kraków, która przygotowała szereg udogodnień dla wszystkich planujących zakup mebli lub akcesoriów kuchennych.

do 22 grudnia, za każde 1000 zł wydane na meble kuchenne otrzymamy 100 zł w formie karty rabatowej. Można je wydać np. na zakup akcesoriów kuchennych. Nie zapomniano też o - cieszących się zawsze ogromną popularnością - indywidualnych konsultacjach z ekspertami od planowania kuchni.

- Tak naprawdę urządzenie kuchni może być przyjemne. Trzeba tylko wiedzieć, jak się do tego zabrać - mówi Robert Kowalski, kierownik Działu Mebli Kuchennych w IKEA Kraków. – Nasi sprzedawcy chętnie udzielą ważnych wskazówek i pomogą w korzystaniu z narzędzia do samodzielnego projektowania kuchni. Jednak prawdziwy zastrzyk praktycznej wiedzy zapewnią półtoragodzinne indywidualne konsultacje z planowania kuchni. Koszt spotkania ze specjalistą kuchennym to 100 zł, które zwracamy w formie karty rabatowej w przypadku zakupu kuchni w naszym sklepie – dodaje Robert Kowalski. 

Na indywidualne półtoragodzinne konsultacje można umawiać się poprzez specjalny formularz dostępny na stronie IKEA Kraków.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »