Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

„Przepis na zmianę” w Forum Koszalin

„Przepis na zmianę” w Forum Koszalin
Zobacz więcej zdjęć »
40 minut dobrej zabawy, 135 kilogramów eko toreb, 7 godzin odlotowych wrażeń, 3 pokazy dobrego smaku, 1 godzina młodego talentu i 60 minut muzycznych doznań.

Już 21 września w Forum Koszalin odbędzie się wydarzenie „Przepis na zmianę”, podczas którego klienci zostaną nakarmieni niezapomnianymi wrażeniami. Zadbają o to m.in. Robert Sowa, Zuza Jabłońska oraz Lanberry.

Forum łączy ludzi, a powrót do nazwy Forum Koszalin to idealna okazja do wspólnego świętowania. Sprawimy, że dzień z „Przepisem na zmianę” będzie pełny doznań – zarówno wizualnych, jak i smakowych. Jego głównymi składnikami będą marionetkowe iluzje, fabryka gadżetów, zabawy z wirtualną rzeczywistością, koncerty gwiazdy i młodego talentu oraz prawdziwa wisienka na torcie – kulinarne show – mówi Urszula Lipińska, Dyrektor Forum Koszalin.

W sobotę (21 września) na odwiedzających czeka cała gama atrakcji. Wielcy świata muzyki spotkają się w jednym miejscu: Michael Jackson, Tina Turner, Elvis Presley i inni poruszają się w rytm swoich przebojów dzięki zręcznej animacji Krzysztofa Falkowskiego. Odwiedzający Centrum przekonają się, jak marionetka jest w stanie oddać charakterystyczne ruchy gwiazd estrady. Na głodnych wrażeń czekają pokazy kulinarne w wykonaniu samego mistrza kuchni – Roberta Sowy. Oprócz wspólnego przygotowywania potraw, widzowie będą mogli je degustować.

Na scenie nie zabraknie również muzycznych atrakcji na żywo. Zuza Jabłońska, finalistka „The Voice Kids” zabierze fanów na znany im „Spacer po linie”, a energiczna Lanberry zrobi prawdziwą muzyczną „Mixturę”.

Ale to nie koniec niespodzianek. Fani mocnych przeżyć będą mogli sprawdzić, jak reagują w sytuacjach ekstremalnych. To wszystko dzięki symulatorom i stanowiskom VR, wśród których znajdą się deska strachu, boisko do piłki nożnej, rollercoaster oraz fotel wyścigowy. Aby zarówno wrażenia, jak i zakupy zabrać do domu, w fabryce gadżetów klienci będą mogli samodzielnie przygotować personalizowane torby zakupowe.

„Przepis na zmianę” to wydarzenie inaugurujące zmianę nazwy Forum Koszalin. 9 lipca obiekt został zakupiony przez ECE European Prime Shopping Centre Fund II i zarządzanie nim przejęło ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o. Event odbędzie się w godzinach 13:00-20:00. Wstęp na wszystkie atrakcje jest bezpłatny.

 
 

Forum Koszalin to pierwsze największe centrum handlowe w Koszalinie. 4-kondygnacyjny obiekt został oddany do użytku 27 listopada 2008 r. W ofercie posiada niemal 130 lokali handlowych, sześciosalowe Multikino oraz siłownię Zdrofit, należącą do sieci klubów fitness. Centrum zajmuje 55 000 mkw. powierzchni. Obiekt posiada podziemny i naziemny parking na 1600 samochodów oraz windy przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »