Moda » Odzież

Przeprowadzka ełckiego salonu La Mariee

Przeprowadzka ełckiego salonu La Mariee
Zobacz więcej zdjęć »
Już nie na ulicy Armii Krajowej jak dotychczas, ale dwa skrzyżowania dalej – na ulicy Tadeusza Kościuszki 1/5 w Ełku przyszłe panny młode znajdą najnowsze kolekcje sukni ślubnych i wieczorowych Mon Cheri. W pierwszych dniach czerwca ełcki salon La Mariee zmienił swoją lokalizację.

- Jesteśmy przekonani, że ta zmiana okaże się korzystna dla naszych klientek i zostanie przez nie pozytywnie przyjęta. Wciąż znajdujemy się w ścisłym centrum miasta, bo przenieśliśmy się tylko o dwie ulice dalej, ale teraz nasz salon jest jeszcze bardziej dostępny – uważa Patrycja Sobolewska, manager salonów La Mariee.

Salony z modą ślubną i wieczorową La Mariee oferują najnowsze kolekcje cenionej przez przyszłe panny młode na całym świecie, amerykańskiej marki Mon Cheri. Co ciekawe, ich właścicielem jest białostocka firma Poland Land, będąca wyłącznym dystrybutorem produktów Mon Cheri w Polsce. Dzięki temu salony mogą zaoferować towar w bardziej atrakcyjnych cenach i co najważniejsze, najnowsze kolekcje trafiają na jej wieszaki nawet kilkanaście tygodni wcześniej niż do innych punktów sprzedaży na terenie całego kraju.

S
uknie z kolekcji Mon Cheri należą do produktów premium w swojej kategorii. Cechuje je perfekcyjne wykonanie, dbałość o oryginalność i urok najdrobniejszych szczegółów. Podkreślają i uwydatniają atuty kobiecości, eksponując wszystko to, co w nich najpiękniejsze. Pod marką Mon Cheri kryje się szereg różnorodnych kolekcji ślubnych i wieczorowych. Dla Mon Cheri szyją tacy projektanci jak: Tony Bowls, Sophia Tolly czy David Tutera, którzy przygotowują specjalne kolekcje firmowane swoimi nazwiskami. W przygotowanych przez nich kreacjach coraz częściej pojawiają się hollywoodzkie gwiazdy podczas ceremonii rozdania Oskarów.

Salon sukien ślubnych i wieczorowych La Mariee:
Ełk ul. T. Kościuszki 1 lok.5
Białystok ul. Lipowa 31/33Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

publicum

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »