Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Przewodnik dla agroturysty

Każdemu Polakowi wspomnienie wsi przywodzi na myśl całkiem odmienne wspomnienia.
Jedni polską wieś mogą kojarzyć jedynie z szarym PRL - owskim krajobrazem, wypełnionym starymi chatami i pawilonami PGR - ów. Dla innych wieś to wspomnienie kolorowego dzieciństwa, wycieczki nad rzekę, poznawanie dzikiej przyrody, zabawy z jeżami, poszukiwania wiewiórek. I właśnie dziś te wspomnienia mogą ożyć na nowo.

Mieszkańcy Mazowsza każdego roku, coraz mocniej przekonują się do pobytu na wsi, szczególnie, że nie muszą wyjeżdżać daleko. Przykładowo powiat piaseczyński znajduje się tuż pod Warszawą, a przekraczając jego granice, można odnieść wrażenie znalezienia się w całkiem innym świecie. Weekendowe szaleństwa są kosztowne, i jak się okazuje nie tak atrakcyjne jak wypoczynek w typowo wiejskim regionie. W okolicach Piaseczna znalazły się 4 malownicze gminy, które wzdłuż i wszerz zostały opisane na stronie www.tarczyn.biz. Jest to jedyna taka strona, na której znalazły wszelkie atrakcje podwarszawskich wsi, należących do powiatu Piaseczno. Od noclegów, poprzez baseny, stajnie, skończywszy na restauracjach i zabytkach.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

5 głównych zalet wypoczynku w powiecie Piaseczno:

· Niska cena noclegów
· Bliskość Warszawy
· Bogactwo przyrody - rezerwaty i lasy
· Tężnia w Konstancinie - Jeziorny
· Darmowy dostęp do wielu rozrywek

Planując kolejny weekend, weź pod uwagę zalety, dzięki którym Twój czas wolny stanie się bogatszy, ale mniej kosztowny niż jeden dzień spędzony w stolicy. Jeśli mieszkasz w pobliżu Warszawy, nawet nie musisz korzystać z jazdy samochodem, wystarczy, że wybierzesz wieś, do której chcesz pojechać i wsiądziesz w pociąg lub autobus. Bez problemów dotrzesz do celu. Wejdź na stronę www.traczyn.biz i przejrzyj zawarty tam przewodnik dla agroturysty.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

tarczyn.biz

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »