Kultura, sztuka » Kultura

Przez żółądek do serca

Przez żółądek do serca
Zobacz więcej zdjęć »
Czy przygotowanym przez siebie jedzeniem można zdobyć serce drugiej osoby? Przekonuje do tego Pani Ewa Oranowska – Wróbel w swoim kulinarnym wyzwaniu.

 

 

Wszyscy lubią pyszne jedzenie, to fakt i chyba nikt nie zaprzeczy, a Pani Ewa udowodniła swoją miłosną historią z dawnych lat, ze powiedzenie „Przez żołądek do serca” jest prawdziwe, podkreślając przy tym jak ważne jest też spędzanie czasu przy wspólnym posiłku, co bardzo wzmacnia i buduje dobre relacje rodzinne.

W kuchni Cooking Challenge Pani Ewa zmagała się z pierogami po serbsku, a przy okazji zdradziła też tajniki ich idealnego przygotowania. Przesłaniem Pani Ewy jest także przekonanie, iż osoby w każdym wieku mogą robić ciekawe rzeczy i do tego zachęcamy wszystkich. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

annadrewniana

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »