Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Przez żołądek do serca? Walentynkowy Jarmark w Porcie Łódź!

Przez żołądek do serca? Walentynkowy Jarmark w Porcie Łódź!
Zobacz więcej zdjęć »
Wspólne gotowanie zbliża i jest znakomitą propozycją na udany romantyczny wieczór. Wszystkie produkty potrzebne do przygotowania wspaniałej kolacji będzie można zakupić na najbliższym Jarmarku Produktów Regionalnych w Porcie Łódź.

 

Jest wiele przepisów na pyszne dania, jednak jedna rzecz jest podstawowa i gra pierwsze skrzypce – to dobra, nieprzetworzona żywność, która gwarantuje, że przygotowane przez nas potrawy będą nie tylko smaczne ale i zdrowe. Jarmark w Porcie Łódź rozpocznie się 13 lutego w środę i potrwa do soboty 16 lutego. Zatem przez cztery dni każdy będzie miał okazję zakupić produkty pochodzące prosto od lokalnych producentów. Chleb wypiekany na naturalnym zakwasie, ręcznie wyrabiane sery, suszone owoce i miody z lokalnych pasiek – to tylko niektóre z propozycji dostępnych na stoiskach wystawców.

Jarmark Regionalny zlokalizowany w pobliżu sklepu Media Markt będzie czynny w dniach 13 – 16 lutego w godzinach otwarcia Centrum.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »