Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

Przybij piątkę z Naruciakiem!

Wyjątkowe spotkanie z okazji otwarcia biura Education First w Gdańsku

Od  grudnia mieszkańcy Gdańska mogą odwiedzać nowo otwarte biuro Education First – firmy, która od ponad 50 lat organizuje kursy językowe za granicą. Jest to trzecie, po Warszawie i Krakowie miasto w Polsce, w którym EF ma swoją siedzibę.  Z tej okazji 20 lutego, o godzinie 17.00 w kinie Helios Metropolia odbędzie się spotkanie z ambasadorem EF Polska, jednym z najpopularniejszych polskich youtuberów, ulubieńcem internautów - Naruciakiem.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Education First - globalny lider zagranicznej edukacji językowej - postanowiło w wyjątkowy sposób przedstawić się gdańszczanom. Z okazji otwarcia swojego, już trzeciego, biura w Polsce EF zaprasza na spotkanie z Naruciakiem, młodym polskim youtuberem, który odniósł sukces dzięki swojej bezpośredniości i niebanalnemu poczuciu humoru. Vloger wziął udział w kursie EF w Nowym Jorku oraz na Hawajach, gdzie mógł doskonalić język angielski, a także na Kostaryce, gdzie pobierał lekcje języka hiszpańskiego. Podczas spotkania w gdańskim kinie Helios Naruciak podzieli się z widownią swoimi doświadczeniami związanymi z wyjazdami i nie tylko. Obecni na evencie goście będa mieli także okazję do obejrzenia nagrodzonej Złotym Globem, komedii chińskiej reżyser Lulu Wang pt. “Kłamstewko”. Film w zabawny sposób nawiązuje do znajomości języków oraz kultur, a jego akcja toczy się w USA i Azji.

W trakcie spotkania EF planuje również rozlosowanie nagród wśród osób zapisanych na event. Do wygrania będzie 5 voucherów ze zniżką 20% na dowolny wyjazd z oferty EF, a także słuchawki AirPods. Link do zapisów można znaleźć na Facebooku w wydarzeniu “Naruciak, kino i EF”.

Liczba miejsc dostępnych na wydarzenie jest ograniczona, zatem kto pierwszy ten lepszy! Wydarzenie jest skierowane do osób, które myślą o nauce języka obcego za granicą podczas wakacji lub dłuższego wyjazdu w trakcie roku.

Education First w Gdańsku

Education First jest globalnym liderem zagranicznej edukacji językowej, specjalizującym się w organizowaniu kursów językowych i nauczaniu 10 języków obcych w 19 krajach, m.in. w USA, Wielkiej Brytanii, Francji, czy Korei Południowej. Mieszkańcy Gdańska i okolic, którzy odwiedzą nowe biuro mieszczące się w samym sercu metropolii – w biurowcu Olivia Business Centre przy Alei Grunwaldzkiej 472B, będą mieli możliwość bezpłatnych konsultacji ze specjalistami w zakresie określenia poziomu językowego, doboru odpowiedniego kursu i jego intensywności, m.in. pod kątem przygotowania do międzynarodowego egzaminu językowego. 

Łączymy naukę języków obcych z wymianą kulturową, osiągnięciami naukowymi i podróżami edukacyjnymi. Wybór lokalizacji biura na Gdańsk nie jest przypadkowy wyjaśnia Anna Motyl, Office Manager EF w Gdańsku. Głównie ze względu na fakt, iż studiuje tu wielu młodych, ambitnych ludzi i powstaje coraz więcej innowacyjnych firm. Chcemy także, by w przyszłości ogólny poziom znajomości języków wśród mieszkańców Trójmiasta sukcesywnie się zwiększał. Kursy i programy oferowane przez EF zmieniają  marzenia w prawdziwe międzynarodowe możliwości.

Oprócz prowadzenia biura, EF planuje także współpracę z gdańskimi uczelniami wyższymi oraz liceami w zakresie promocji nauki języków obcych, organizując m.in. otwarte prelekcje i konkursy.O Education First:

EF, czyli Education First założone zostało ponad 50 lat temu przez Bertila Hulta, który jako pierwszy wpadł na pomysł organizowania językowych podróży edukacyjnych. Globalna sieć Education First obejmuje 40 500 pracowników pracujących w 45 własnych szkołach i biurach w większości krajów na świecie, a od 1965 roku z jej usług skorzystało 15 milionów osób. EF jest partnerem m.in. Muzeum Nobla w Sztokholmie czy Uniwersytetu w Cambridge. EF jest również oficjalnym sponsorem usług językowych Igrzysk Olimpijskich 2018 w Korei i oficjalnym partnerem szkoleniowym Igrzysk Olimpijskich 2020 w Japonii.

Kontakt dla mediów:

Rafał Roguski

CluePR | EF Polska

rafal.roguski@cluepr.pl | + 48 503 955 520Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Rafał Clue

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »