Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Przybywa ścianek wspinaczkowych

Przybywa ścianek wspinaczkowych
Zobacz więcej zdjęć »
Według danych udostępnionych przez niektóre samorządy lokalne, w naszym kraju w ostatnich latach przybyło znacznie miejsc, w których bezpiecznie można uprawiać wspinaczkę ściankową.

Jak podkreśla pracownik formy Ratwork, zjawisko to jest bardzo pozytywne. Umożliwienie coraz większej liczbie osób uprawianie takiego rodzaju aktywności fizycznej, jaką jest wspinaczka, jest niewątpliwie dobrym pomysłem. Wiele z nowych ścianek wspinaczkowych stworzono w szkołach lub w miejscach, takich jak domy kultury, do których młodzi ludzie mają wręcz nieograniczony dostęp. Dzięki temu już we wczesnych latach można kształtować w młodych ludziach odpowiednie nawyki, które podczas wspinaczki gwarantują bezpieczeństwo i zaszczepić pasję do tego fascynującego sportu.


Przedstawiciel formy ratwork nie ukrywa, że sam od lat jest fanem tej aktywności. Dzięki temu jest w stanie swoim klientom doradzać najlepsze rozwiązania. Osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tą aktywnością doradza przede wszystkim zaopatrzenie się w najbardziej podstawowy sprzęt gwarantujący bezpieczeństwo. Oczywiście, jak twierdzi przedstawiciel firmy Ratwork, wszystkie otwarte ścianki wspinaczkowe oferują swoim klientom pomoc profesjonalnego instruktora oraz oczywiście podstawowe akcesoria, wśród których wymienić warto uprząż wspinaczkową, kask ochronny, przyrządy samozaciskowe i inne. Jeśli jednak ktoś złapie przysłowiowego bakcyla, powinien zaopatrzyć się przynajmniej w uprząż singing rock lub inną równie mocno polecaną przez specjalistów. Są to uprzęże najwyższej jakości, które każdemu zapewnią bezpieczeństwo podczas treningu na ściance wspinaczkowej.


Według pracowników sklepu Ratwork przed zakupem pierwszego sprzętu wspinaczkowego warto odwiedzić dobry sklep wspinaczkowy i skorzystać z pomocy personelu podczas dobierania kolejnych akcesoriów. Najważniejsze jest tutaj odpowiednie dobranie rozmiaru uprzęży. Ponadto trzeba także polegać na zdaniu specjalistów, jeśli chodzi o jakość oferowanych artykułów. Sklep Ratwork zapewnia, że wszystkie dostępne w nim akcesoria pochodzą jedynie od sprawdzonych i cenionych producentów. Sklep oferuje także profesjonalne akcesoria dla firm wykonujących różnego rodzaju parce wysokościowe.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Ratwork
http://ratwork.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »