Dom » Wnętrza

Przyciski uruchamiające Visign for Style do WC w stylowej matowej czerni

Przyciski uruchamiające Visign for Style do WC w stylowej matowej czerni
Zobacz więcej zdjęć »
Czerń jest obecnie jednym z najważniejszych kolorów w świecie łazienek. Firma Viega odpowiada na ten trend, wprowadzając do swojej oferty nowe modele przycisków uruchamiających Visign for Style w wersji czarny mat. Wysokiej jakości design i eleganckie wykończenie nadają im wyjątkowy charakter.

W 2020 roku nie da się uciec od czerni w aranżacjach wnętrz. Dotyczy to również łazienek, w których ten popularny kolor wykorzystywany jest do tworzenia różnorodnych, efektownych akcentów. Znakomicie wpisuje się zarówno w wyrafinowane, eleganckie projekty, jak i w koncepcje minimalistyczne, lub przeciwnie – bardziej ekstrawaganckie. Seria przycisków uruchamiających Visign for Style firmy Viega oferuje szeroki wybór wzorów, dzięki czemu doskonale pasuje do każdej aranżacji łazienkowej.

 

Cztery wersje wzornicze

Przycisk Visign for Style 20 charakteryzuje się klasycznym, dobrze znanym designem. Po niedawnym liftingu ma on teraz nieco ostrzejsze kontury i wygląda jeszcze ciekawiej, a dzięki ulepszeniom technicznym działa bardziej płynnie. Znakiem rozpoznawczym tego modelu pozostają jednak okrągłe klawisze uruchamiające, wkomponowane w prostokątną płytkę.

 

Visign for Style 21 wyróżniają natomiast proste linie i kąty. Asymetryczny design z dwoma klawiszami o różnej wielkości przypomina nieco wysokiej jakości włączniki światła i w oczywisty sposób komunikuje sposób działania. Duży klawisz uruchamia pełne, a mały oszczędne spłukiwanie.

 

Delikatnie zaokrąglone kształty modelu Visign for Style 23 wpisują się w aktualny trend emocjonalnego designu. Ciekawym akcentem jest tutaj zakończenie klawiszy na równi z krawędzią całej płytki. Zaokrąglona ramka może kojarzyć się natomiast z kształtem współczesnych smartfonów.

 

Przyciski uruchamiające do WC mają zazwyczaj układ poziomy. W modelu Visign for Style 24 projektanci poszli jednak inną drogą. Umieścili klawisze pionowo, na środku, jeden pod drugim, co stworzyło ciekawy efekt, przyciągający uwagę. Proste linie podkreślają wyjątkową estetykę tego produktu.

 

Wysoka jakość wykonania

Nowe przyciski uruchamiające Visign for Style są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i pokryte elegancką powłoką w kolorze czarny mat. Odcień ten doskonale komponuje się z licznymi, dostępnymi na rynku armaturami w czarnym kolorze. Ponadto przyciski potwierdziły swoją wysoką odporność na ścieranie w standardowych testach, po których matowa powierzchnia zachowała doskonały wygląd.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

IRMEDIA Ireneusz Kalinowski
http://irmedia.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »