Dom » Ogrody

Przygotuj ogród na wiosnę z akcesoriami od Netto

Przygotuj ogród na wiosnę z akcesoriami od Netto
Zobacz więcej zdjęć »
Przełom lutego i marca to idealny czas na rozpoczęcie pierwszych prac w ogrodzie. Grabienie liści, oczyszczanie roślin czy przycinanie drzewek pozwolą przygotować działkę na nadchodzący sezon wiosenny.

Niezbędne do tych czynności sprzęty i akcesoria dostępne są w najnowszej ofercie sieci handlowej Netto.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Utrzymanie pięknego i zadbanego ogrodu wymaga nieustannej pracy, dlatego pierwsze kroki w tym kierunku najlepiej zaplanować i rozpocząć jeszcze pod koniec zimy. W tym czasie warto pomyśleć o oczyszczaniu terenu czy wykonaniu pierwszych cięć wybranych roślin - drzew i krzewów. Takie przygotowania ułatwią kolejne prace po ustąpieniu przymrozków, a w efekcie pozwolą cieszyć oczy piękną i bujną roślinnością. W dbaniu o ogród pomocne będą sprzęty i akcesoria, które znajdują się w aktualnej ofercie Netto.

Porządek w ogrodzie

W uprzątnięciu suchych traw i liści, które przykrywają teren wokół domu, pomogą grabie aluminiowe teleskopowe (19 zł). Z kolei do podcinania roślin idealnie sprawdzą się: sekator do gałęzi stalowy (39 zł), teleskopowe nożyce do żywopłotu (39 zł) lub zestaw dwóch sekatorów ogrodowych (27 zł) z ostrzem ze stali węglowej i rękojeścią z wygodnym, wyprofilowanym uchwytem. Przy dużym żywopłocie przydatna będzie przycinarka (115 zł) z długością cięcia 500 mm i hamulcem ręcznym, a także drabina wysuwana trójelementowa (219 zł).  W zadbaniu o trawnik pomogą obrotowe nożyce do trawy (22 zł), a także urządzenie ogrodowe dwa w jednym: areator i wertykulator (299 zł), które nakłuwa trawnik, rozluźniając i napowietrzając glebę, a także usuwa starą trawę, darń i mech.

Zabiegi te poprawiają kondycję trawnika, a także dopływ wody, powietrza i składników odżywczych. W celu eliminacji chwastów sprawdzą się agrowłóknina (16 zł) oraz mata przeciw chwastom (19 zł). Podczas prac ogrodniczych bez wątpienia przydadzą się również szpadel lub miniłopata ogrodowa (12 zł) oraz stojak na worki do segregacji śmieci z pokrywą z polipropylenu (69 zł).

W trosce o rośliny

Nocne przymrozki mogą być niebezpieczne dla roślin, dlatego warto pomyśleć o zabezpieczeniu przed nimi. Przestronna szklarnia ogrodowa - namiot (239 zł) z oknami z moskitierą i rolowanymi drzwiami z podwójnym zamkiem to rozwiązanie pozwalające na całoroczne uprawy w ogrodzie. Z kolei szklarnia (49 zł) z zamkiem błyskawicznym ochroni młode rośliny przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, a trzypoziomowa miniszklarnia (59 zł) z podwijaną płachtą na zamek błyskawiczny będzie idealna do kiełkowania ziaren, ukorzeniania sadzonek oraz hodowli roślin i ekspozycji.

Przy hodowli roślin przydatne będą mały zestaw pojemników do rozsad (15 zł), taca rozsadowa na sadzonki (17 zł) z wyjmowanymi doniczkami lub duży zestaw do rozsad - zawiera 47 elementów (13 zł), w tym pojemniki i kubki papierowe, etykiety, widelec i tacę z pokrywką oraz matę. Skrzynki balkonowe (10 zł, dwa kolory) pozwolą z kolei z wyprzedzeniem zaplanować wystrój tarasu.

Oferta ważna od 24 lutego do wyczerpania zapasów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RedNacz

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »