Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Przyszła Mamo zadbaj o siebie!

Przyszła Mamo zadbaj o siebie!
Zobacz więcej zdjęć »
USG w technologii 3D i 4D, konsultacje medyczne oraz wyjątkowa sesja zdjęciowa „z brzuszkiem” – z takich propozycji będzie można skorzystać bezpłatnie podczas akcji organizowanej przez Port Łódź – „Szczęśliwe Macierzyństwo”.

Przyszłych rodziców Port Łódź zaprasza 21 i 22 września w godzinach od 11:00 do 16:00. Na terenie Centrum, obok sklepu Saturn, pojawią się stanowiska, gdzie specjaliści będą wykonywać Paniom bezpłatne badanie USG 3D lub 4D. Takie badanie to świetna okazja do tego by zobaczyć dzidziusia na filmie w czasie rzeczywistym oraz sprawdzić czy nasze dziecko jest zdrowe i prawidłowo się rozwija. USG będzie wykonywane według kolejności zgłoszeń zatem nie ma potrzeby wcześniejszych zapisów na badanie.

Przez dwa dni trwania akcji w Centrum obecni będą również eksperci, którzy chętnie udzielą praktycznych porad związanych z opieką i pielęgnacją noworodka, a także odpowiedzą na pytania rodziców.

Przyszłe mamy Port Łódź zaprasza ponadto do wyjątkowej sesji zdjęciowej
„z brzuszkiem”. Przy sklepie Saturn pojawi się stanowisko profesjonalnego fotografa, który wykona takie pamiątkowe zdjęcia do rodzinnego albumu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Marcin Meller w Empik Echo Kielce, 25.06.19, g.18:00
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »