Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Przyszła mamo – zbadaj się! Bezpłatne badania i konsultacje ze specjalistami w Wola Parku

Przyszła mamo – zbadaj się! Bezpłatne badania i konsultacje ze specjalistami w Wola Parku
Zobacz więcej zdjęć »
Wola Park zaprasza do udziału w akcji "Szczęśliwe Dziecko, Szczęśliwa Mama". W Centrum, w dniach 9-10 kwietnia, na przyszłe mamy czekają bezpłatne badania i konsultacje ze specjalistami.

Wola Park zaprasza do udziału w akcji "Szczęśliwe Dziecko, Szczęśliwa Mama". W Centrum, w dniach 9-10 kwietnia, na przyszłe mamy czekają bezpłatne badania i konsultacje ze specjalistami. Dodatkowo świeżo upieczeni, jak i przyszli rodzice otrzymają praktyczne wskazówki dotyczące prawidłowej opieki nad noworodkiem. Panie w ciąży będą mogły także wziąć udział w pamiątkowej sesji zdjęciowej "z brzuszkiem".

9 i 10 kwietnia między 11:00 a 17:00, na placu przy drogerii Rossmann i aptece Super-Pharm, przyszłe mamy będą miały możliwość wykonać bezpłatne badanie USG, umożliwiające ocenę rozwoju dziecka i wykrycie wczesnych nieprawidłowości. Przygotowano dla nich też specjalne badanie USG 4D. Rodzice będą mogli podejrzeć swojego maluszka i zobaczyć trójwymiarowy film z nim w roli głównej w czasie rzeczywistym.

Na panie w ciąży oprócz badań czekają punkty konsultacyjne. Przyszłe mamy dowiedzą się, jak przygotować się do porodu, czy warto karmić dziecko piersią oraz w jaki sposób pielęgnować niemowlę. Konsultanci zaprezentują m.in. metody bezpiecznej kąpieli i noszenia dziecka w chuście. Specjaliści wytłumaczą też, jak powinna wyglądać właściwa dieta kobiet w ciąży i karmiących mam oraz podadzą wskazówki na szybki powrót do formy po porodzie. Uczestnicy spotkania nauczą się również udzielania pierwszej pomocy niemowlętom i małym dzieciom.

Podczas weekendu na przyszłe mamy czeka wiele dodatkowych atrakcji. Wszystkie chętne mamy zapraszamy na pamiątkową sesję fotograficzną. Zachęcamy także do udziału w konkursach oraz do skorzystania z bezpłatnego makijażu, który wykonają konsultanci firmy Kontigo. Badania USG rozpoczynają się o 11:00. Ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 3 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »