Firma » Biznes

"Przyszłość bez awarii" - nowa oferta z pomocą informatyczną dla klientów PGE Obrót

"Przyszłość bez awarii" - nowa oferta z pomocą informatyczną dla klientów PGE Obrót
Zobacz więcej zdjęć »
PGE Obrót, spółka z Grupy PGE odpowiedzialna za sprzedaż energii, wprowadziła nową promocyjną ofertę dla gospodarstw domowych.


 W ramach oferty „Przyszłość bez awarii. Oferta podstawowa z Fachowcem PC" skorzystać można z niższej stawki za energię elektryczną oraz pomocy fachowców z dodatkowym wsparciem informatyka w zakresie awarii sprzętu PC.

Potrzeby klientów są dla nas głównym wyznacznikiem w budowaniu portfolio produktowego. Obecnie trudno jest funkcjonować bez sprawnie działającego sprzętu cyfrowego. Zarówno działalność zawodowa, w tym praca zdalna, jak i aktywność prywatna wymagają często szybkiego wsparcia specjalistów w zakresie urządzeń PC i oprogramowania. Zmodyfikowaliśmy więc bardzo popularną wśród klientów ofertę, tak aby odpowiadała na oczekiwania związane
z coraz większą cyfryzacją naszego codziennego otoczenia
– mówi Paweł Majewski, prezes zarządu PGE Obrót.

W ramach oferty pomoc obejmuje wsparcie elektryka w przypadku awarii wewnętrznej instalacji elektrycznej, a także technika grzewczego przy awarii wewnętrznej instalacji gazowej lub awarii urządzenia grzewczego i gazowego. Nowym elementem jest szerokie wsparcie informatyka w zakresie awarii sprzętu PC, a także zdalna pomoc informatyczna w przypadku problemów z oprogramowaniem, takich jak np. aktualizacja sterowników i systemu operacyjnego, usuwanie wirusów, konfiguracja drukarki czy skanera.

Z pomocy fachowców można skorzystać trzy razy w ciągu 12 miesięcy i limit ten odnawia się po upływie każdego roku. Pomoc obejmuje taki zakres jak: dobór części i materiałów użytych do naprawy, robociznę (także w ramach zdalnej interwencji), dojazd i powrót fachowca, transport uszkodzonego sprzętu PC do serwisu i ponowne dostarczenie go do klienta, a także diagnostykę. Oferta zawiera opłatę handlową, w ramach której klient otrzymuje możliwość skorzystania z usług fachowców o wartości do 2100 zł rocznie. PGE Obrót opłaci koszty jednorazowej naprawy nawet do 700 zł - w przypadku awarii sprzętu PC, instalacji elektrycznej i wewnętrznej instalacji gazowej oraz do 500 zł - w przypadku awarii oprogramowania.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów PGE Obrót stawia na szybkość i efektywność działania w przypadku potrzeby skorzystania przez klientów z pomocy fachowców. Jeśli np. komputer zepsuje się w niedzielę po godz. 20, to po zgłoszeniu awarii interwencja zostanie zorganizowana na poniedziałek. Awaria wymagająca napraw elektryka może zostać wykonana również w niedzielę i święto.

Z oferty „Przyszłość bez awarii. Oferta podstawowa z Fachowcem PC można skorzystać tylko kanałem online. Szczegóły dostępne są na stronie www.gkpge.pl .

PGE Obrót
press boxRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 3 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »