Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Przytulna jesień z upominkami od NoVa Park

Przytulna jesień z upominkami od NoVa Park
Zobacz więcej zdjęć »
Jesienne zakupy i przyjemność w prezencie! Takie rzeczy czekają na Was w NoVa Park. W dniach 24-26 września w godzinach 11.00-19.00 odbędzie się kolejna odsłona akcji „Doceniamy, nagradzamy”! Do rozdania mamy aż 500 upominków w podziękowaniu za zakupy i trzy prezenty do wyboru!

Końcówka września w NoVa Park upłynie w przytulnym klimacie! A to wszystko za sprawą jesiennej odsłony akcji „Doceniamy, nagradzamy”! W dniach 24-26 września klienci, którzy zrobią zakupy za minimum 200 złotych (można łączyć maksymalnie 2 paragony), będą mogli odebrać w prezencie wybrany przez siebie gadżet idealny na jesienne dni – koc, pluszaka lub parasolkę.

„Przytulny kocyk, pluszowy miś a może parasol na każdą pogodę? W NoVa Park masz zawsze wybór! Tak będzie także teraz podczas kolejnej odsłony akcji ‘Doceniamy, nagradzamy’. Zaglądasz do nas na jesienne zakupy i odbierasz upominki. Proste, prawda? Dziękujemy, że jesteś z nami !” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Regulamin akcji „Doceniamy, nagradzamy!” dostępny jest w Punkcie Obsługi Akcji zlokalizowanym na poziomie 0, przy supermarkecie SPAR. Liczba upominków ograniczona. Obowiązują limity dzienne i godzinowe wydawanych nagród. Akcja odbywa się przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat rozwiązań stosowanych w NoVa Park znajduje się na: https://nova-park.pl/.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »