Rozrywka i wypoczynek » Święta

„Psie sprawy” – PH Matarnia i IKEA świętują dzień czworonogów

„Psie sprawy” – PH Matarnia i IKEA świętują dzień czworonogów
Zobacz więcej zdjęć »
Każdego roku obchodzimy Dzień Mamy, Dzień Taty czy Dzień Dziecka. Ale 1 lipca swoje święto obchodzą również psy. Właśnie tego dnia IKEA oraz Park Handlowy Matarnia zapraszają na wydarzenie „Psie sprawy”, podczas którego otwarte zostaną m.in. specjalne parkingi dla czworonożnych klientów centrum.

Miłośnicy zwierząt wielokrotnie borykają się z problemami dotyczącymi zdrowia swoich pupili bądź planują ich przygarnięcie ze schroniska, ale zastanawiają się nad procesem adopcji. Akcja „Psie sprawy” to trzy wykłady i konsultacje z behawiorystą, lekarzem weterynarii oraz przedstawicielami OTOZ Animals Schronisko Ciapkowo.

 

– Podczas spotkań poznamy najczęstsze psie zachowania, dowiemy się w jaki sposób właściwie zajmować się psem i chronić go przed kleszczami oraz jak przygotować siebie i swój dom na adopcję zwierzęcia – mówi Blanka Gniewkowska, Specjalista ds. Marketingu w IKEA. – Każdy uczestnik będzie miał również możliwość indywidualnego spotkania z ekspertami.

 

W trakcie akcji we wnętrzach IKEA pojawią się naturalnych rozmiarów wydruki zwierząt ze schroniska Ciapkowo, które czekają na adopcję. Przedstawiciele schroniska i wolontariusze przeprowadzą również zbiórkę najbardziej potrzebnych rzeczy: koców, pledów, poduszek, ręczników i wycieraczek. Zbiórka odbędzie się również w sklepie ZOO Karina.

 

Dzień Psa to również idealny moment na otwarcie… psich parkingów. W trzech miejscach w centrum: przy sklepie zoologicznym ZOO Karina, przy zewnętrznym placu zabaw oraz przy sklepie IKEA, pojawią się zadaszone wiaty z indywidualnymi miejscami z mocowaniem, wyposażone w miseczki z wodą oraz siedziskami dla właścicieli.

 

– Mając na względzie komfort i bezpieczeństwo czworonożnych przyjaciół naszych klientów, szukaliśmy sposobu, który zapobiegnie pozostawianiu zwierząt w samochodach – mówi Katarzyna Kaczmarek, Marketing Manager Parku Handlowego Matarnia. – Dzięki parkingom, klient bez problemu będzie mógł zrobić szybkie zakupy bez narażania zdrowia lub życia swojego pupila. 

 

Wydarzenie „Psie Sprawy” odbędzie się 1 lipca w godzinach 10.00 – 14.00 przy Restauracji w sklepie IKEA. Udział jest bezpłatny.

 

Agenda wykładów:

10.00 Dlaczego pies szczeka? O najczęstszych problemach wychowawczych i jak im zapobiegać – spotkanie z behawiorystą

11.00 Ujarzmiony kleszcz. Jak dbać i zajmować się zwierzęciem - wykład lekarza weterynarii

12.00 Zaadoptuj. Jak przygotować siebie i swój dom na przybycie pupila - OTOZ Animals Schronisko Ciapkowo

 

Organizatorem akcji jest IKEA Gdańsk, partnerem Park Handlowy Matarnia, OTOZ Animals Schronisko Ciapkowo oraz ZOO Karina.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Park Handlowy Matarnia
http://

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »