Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Pstryk i Święta. Mikołaj i witraże w Bonarce

Pstryk i Święta. Mikołaj i witraże w Bonarce
Zobacz więcej zdjęć »
Tegoroczne Święta w Bonarce zapowiadają się bardzo artystycznie. Tradycyjnie już 6 grudnia odbędzie się foto-spotkanie z Mikołajem, który mieć będzie ze sobą wór 200 prezentów od Bonarki. A już 9 grudnia ruszy pracownia bożonarodzeniowych witraży.

Okolicznościowe zdjęcie z Mikołajem będzie mógł sobie w dniu jego święta zrobić każdy, kto pojawi się w Bonarce między godziną 11:00 a 20:00. Ponadto klienci, którzy zrobią w tym dniu zakupy za minimum 300 zł i między godziną 14:00 a 20:00 okażą za nie paragon, zostaną obdarowani przez Mikołaja super prezentem.

Niezwykłą, oryginalną, w dodatku wykonaną własnoręcznie ozdobą świąteczną będą kolorowe szkiełka z pracowni bożonarodzeniowych witraży. Będzie ona działać od 9 do 18 grudnia: w dni powszednie
w godz. 10:00 - 19:00; w weekendy od godz. 11:00 do 20:00. Podczas kreatywnych zajęć ich uczestnicy - głównie dzieci - będą projektować i wykonywać kolorowe kompozycje witrażowe z papieru, bibuły oraz z użyciem innych ozdób świątecznych.

Warsztaty prowadzić będą artyści z Pracowni i Muzeum Witrażu  w Krakowie. Tematyka warsztatów nawiązuje do grudniowej kampanii reklamowej Bonarki. Inspiracją do jej przygotowania były witraże
Józefa Mehoffera - wybitnego, wszechstronnie uzdolnionego krakowskiego artysty okresu Młodej Polski.

BONARKA CITY CENTER Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze ponad 92  tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot" o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »