Gospodarka » Żywność

Ptasie Mleczko® w formie batonika - nowość!

Ptasie Mleczko® w formie batonika - nowość!
Zobacz więcej zdjęć »
Niebiańsko lekka pianka, oblana oryginalną wedlowską czekoladą w nowym, wygodnym formacie. Takie jest Ptasie Mleczko® batonik – kultowy produkt E.Wedel w nowym kształcie dostępny jest w dwóch smakach: waniliowym i śmietankowym.

Wedlowska przyjemność w poręcznym formacie

Ptasie Mleczko® batonik to nowa wersja kultowego produktu, od E.Wedel. Nowy format kultowego przysmaku stanowi idealne rozwiązanie dla konsumentów ceniących smakołyki w mniejszym formacie. Niebiański batonik z pewnością zapewni chwilę przyjemności podczas codziennych zajęć, podróży lub spotkań z bliskimi

Nowe Ptasie Mleczko® batonik dostępne jest w dwóch wariantach smakowych: waniliowym, oblanym wedlowską czekoladą deserową i śmietankowym – w czekoladzie mlecznej.

Ptasie Mleczko ® batonik pojawi się w sklepach w styczniu. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Redakcja_Nowinki

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »