Technologie » Internet

Publico24 Newsstand nawiązuje współpracę z PAYBACK

Publico24 Newsstand nawiązuje współpracę z PAYBACK
Zobacz więcej zdjęć »
Publico24 Newsstand dołączył do grona partnerów programu PAYBACK. To drugi największy w Polsce program, który angażuje i nagradza konsumentów.

Serwis Publico24 Newsstand przygotował specjalną ofertę dla klientów zbierających punkty w programie lojalnościowym PAYBACK. Mogą oni uzyskać dostęp do e-wydań tysięcy magazynów i gazet w kilku wariantach. Uzbierane punkty klienci mogą wymienić na 14, 30, 90, 180 lub 360-dniowy dostęp do aplikacji, w której znajduje się ponad 110 różnych tytułów prasowych.

PAYBACK to drugi największy w Polsce program bonusowy. Bierze w nim udział ponad 7 mln osób, które dokonały blisko 700 mln transakcji z wykorzystaniem karty lojalnościowej. Za każdy taki zakup, uczestnicy otrzymują punkty PAYBACK, które następnie mogą przeznaczyć na nagrody, płacić nimi za zakupy, a od listopada otrzymać dostęp do e-prasy.

Widzimy duży potencjał dla naszego rozwiązania we współpracy z tak dużym partnerem. Liczymy na zainteresowanie ze strony użytkowników rozszerzoną ofertą czasową dostępną wyłącznie w PAYBACK. Jest to też okazja by sprawdzić czy czytelnik będzie wolał zapłacić za dostęp w złotówkach czy wymienić zebrane punkty mówi Janusz Bulak, Prezes Zarządu.

Publico24 Newstand to serwis, która oferuje tysiące wydań magazynów i gazet. Podróże, sport, nowe technologie, biznes, opinie czytelnik sam wybiera, o czym chce poczytać w danym momencie. Użytkownik ma do wyboru ponad 110 tytułów, m.in. Wprost, Mens Health, Elle, Traveler, Womens Health, Auto Motor i Sport, Runners, Glamour czy Gala. Co więcej, można pobrać ulubione tytuły, a później czytać je w dowolnym miejscu, bez konieczności łączenia się z Internetem. Aplikacja jest dostępna zarówna na App Store, jak i w Google Play.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Publico24

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »